Sprawdzian dzieci z bullerbyn

Pobierz

Z ilu części składa się książka?. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Autorem książki jest : a) Hans Chrystian Andersen.. a) Pamiętnika b) Komiksu c) Baśni 2.. Henryk Sienkiewicz.. W Polsce lektura ta ukazała się dopiero 1957 roku.. a) Astrid Lindgren b) Maria Konopnicka c) Hans Chrystian Andersen d) Tove Jonson 2) Kto opowiada przygody mieszkańców Bullerbyn a) Anna b) Britta c) Lisa d) Lasse 3) Co Szwedzi wkładają do wigilijnej kaszy?Jak dobrze znasz "Dzieci z Bullerbyn" - rozwiąż quiz.. .Test sprawdzajacy z lektury "Dzieci z Bullerbyn" Test jest na poziomie drugiej klasy dobrze przeczytana ksiazka jest nagradzana prawidlowym rozwiazaniem testu.. Podkreśl właściwą odpowiedź.. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. W jakiej formie napisana jest książka Dzieci z Bullerbyn?. Jesteś gotowy na nasz test?1) Kto jest autorem książki "Dzieci z Bullerbyn"?. a) Sven, Otto, Lisa, Mark, Edna, Inga b) Lasse, Bosse, Lisa, Olle, Anna, Britta c) Otto, Frank, Lisa, Bosse, Greta, Anna 3 .1) kto jest autorem ksiĄŻki " dzieci z bullerbyn"?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test sprawdzający z lektury "Dzieci z Bullerbyn" Test jest na poziomie drugiej klasy dobrze przeczytana książka jest nagradzana prawidłowym rozwiązaniem testu..

Jak nazywały się dzieci z Bullerbyn?

Z ilu części składa się książka?. a) Astrid Lindgren b) Lucy Montgomery c) Małgorzata Musierowicz.. W Polsce lektura ta ukazała się dopiero 1957 roku.. Aleksandra_Wilczynska 5 lat temu.. b) Mira Jaworczakowa.. Babcia Ollego ma 80 lat i nie mo że chodzi ć.. Część I1.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Dzieci z Bullerbyn Astrid Lindgren.. a. pięć b. trzy c. siedemTest sprawdzający znajomość lektury pt. "Dzieci z Bullerbyn" - klasa III.. "Dzieci z Bullerbyn" czytane są z przyjemnością przez kolejne pokolenia.. 14.Dzieci z Bullerbyn- test znajomości lektury1 / 62.. 1.Dzieci zobacza najpierw film z Bratkiem.. a) astrid lindgren b) maria konopnicka c) jan brzechwa 2) gdzie odbyŁy siĘ urodziny lisy?. ile ich byŁo?. Praca w grupach (podział uczniów na 6 grup, uło żenie stolików): Cze ść .test znasz dzieci z bullerbyn.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Opowiada przygody małych dzieci przeżywających swoje dzieciństwo w małej wiosce Bullerbyn.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Dzieci z BullerbynDzieci z Bullerbyn.. Tagi dla tego testu: tradycje zwyczaje znajomości zajęciaJak dobrze znasz Dzieci z Bullerbyn.. Lisa 4) Ile zagród było w Bullerbyn?.

sprawdzian kl3 edukacja spol - przyr.doc.

Kto jest autorem "Dzieci z Bullerbyn"?. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury Dzieci z Bullerbyn Astrid Lindgren.a) wielki bal na który przychodzą również rodzice b) egzamin, któremu przysłuchiwało się wielu rodziców c) wycieczka do pobliskiego miasteczka.. Lisa otrzymała na 7 urodziny rower górski.. 14 najtrudniejszych pytań z serii "Co byś wolał.Dzieci z Bullerbyn doje żdżaj ą do szkoły autobusem.. Rozwiąż test.Test ze znajomości "Dzieci z Bullerbyn", lektury uwielbianej przez dzieci (i dorosłych!). 1 Super!TEST SPRAWDZAJĄCY ZNAJOMOŚĆ LEKTURY ASTRID LINDGREN "DZIECI Z BULLERBYN" 1.. Małgorzata Musierowicz.. a) 2 b) 3 c) 4.Książka "Dzieci z Bullerbyn" została napisana przez Astrid Lindgren w roku 1947.. Książka "Dzieci z Bullerbyn" została napisana przez Astrid Lindgren w roku 1947. a) w salonie b) w pokoju lisy c) w kuchni 3) na urodziny zostaŁy zaproszone wszystkie dzieci z bullerbyn.. Fałsz Chłopcy chowali w Skrzyni M ędrców swoje ksi ążki.. na całym świecie, pozwoli ci sprawdzić, jak dobrze pamiętasz losy tych wyjątkowych bohaterów.. Pierwsze miejsce zajął cykl o Harrym Potterze, ale na drugim znalazła się książka szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren Dzieci z Bullerbyn.1) Autorką książki pod tytułem "Dzieci z Bullerbyn", jest: a. Lucy Montgomery b. Astrid Lindgren c. Mira Jaworczakowa 2) Z ilu części składa się książka: a. dwóch b. trzech c. czterech 3) Jak ma na imię narratorka książki, jedna z bohaterek?.

Lisa jest najstarsza spo śród dzieci w Bullerbyn.

Jaką pracę wykonywały wszystkie dzieci z Bullerbyn w czasie wakacji za które dostawały pieniądze?. Przewiń.. Brakuje odpowiedzi.. a) 12 b) 6 c) 7 4) jakie prezenty dostaŁa lisa?Lista pytań z lektury Dzieci z Bullerbyn.. W naszej ankiecie o czytelnictwie w sieci pytaliśmy was m.in. o to jaka była pierwsza książka przeczytana dla przyjemności.. Skomentuj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt