Język niemiecki dialog w sklepie odzieżowym

Pobierz

Dialog w sklepie odzieżowym między klientem a eksedientką.. Płaci pani przy kasie.. A: Tutaj proszę, w jakim kolorze?. Wesprzyj mnie na Patronite Bekleidungsladen - W sklepie odzieżowym 2 października 2014 Zakupy Dialogi , W sklepie odzieżowym , zakupy AKI Arkadiusz Gerlic W ćwiczeniu I m Bekleidungsladen - W sklepie odzieżowym chodzi o dopasowanie par - wersji w języku polskim z wersją w języku niemieckim.W sklepie odzieżowym - Kleidung .. Coś jeszcze?. (Potrzebuję dżinsów.). poleca 78 % 915 głosów.. Znajdziecie w nim pytania i odpowiedzi, które ułatwią Wam codzienną komunikację po niemiecku, przy czym nacisk został położony na zwroty niemieckie przydatne w pracy./ Język niemiecki.. Dialog w sklepie odzieżowym między klientem a eksedientką.. tomikwiecien tomikwiecien 3 tygodnie temu Język niemiecki Liceum/Technikum Mam napisać dialog w sklepie odzieżowym NIEMIECKI .. Mam napisać dialog w sklepie odzieżowym NIEMIECKI 1 Zobacz odpowiedź .W ćwiczeniu Im Bekleidungsladen - W sklepie odzieżowym chodzi o dopasowanie par - wersji w języku polskim z wersją w języku niemieckim.. - Czy ta wieprzowina jest świeża?. Dialog w sklepie odzieżowym między klientem a eksedientką.. das Schuhgeschäft [das Szugeszeft] sklep obuwniczy .. Przygotuj przed wyjściem do sklepu listę zakupów w języku niemieckim.. Zadaj pytanie.. Dialog w sklepie odzieżowym między klientem a eksedientką..

Dialog w sklepie odzieżowym.

Dominika Grabowska 27 sierpnia, 2013 język niemiecki No Comments.. - Tak, naturalnie.. K: Am liebsten schwarz oder weiß.Napisz dialog w sklepie odzieżowym zawierający następujące informacje.. - Tak, 300 g szynki i 400 g polędwicy proszę.. Pytania i odpowiedzi.. - W plasterkach proszę.. dialogos - rozmowa] dialog (gr.. C- Norie, lgante et en soie.Trzeba napisac robudowany dialog w sklepie z ubraniami po niemiecku (między sprzedawcą a klientem) zapytać o kolor ubrania np;czy macie taką bluzkę w kolorze czerwonym zapytać czy te ubrania pasuje spytać o rozmiar np;potrzebna mi bluzka w rozmiarze s itp. Autor edytował treść zadania 4.6.2010 (15:10), dodano napiszcie też co dane zdanie znaczy po polskuRozmówki polsko-niemieckie Niemieckie zwroty przydatne w pracy Niniejszy odcinek rozmówek zawiera wiele przydatnych zwrotów w języku niemieckim.. Zakupy powinny sprawiać przyjemność a nie stres w dogadywaniu się ze sprzedawcami.. A: Entschuldigen Sie, ich suche gute T-Shirt.Dialog w sklepie po niemiecku - tylko do sprawdzenia ;) Krótki dialog po niemiecku do sprawdzenia ;) To ma być przykładowy dialog w sklepie odzieżowym.. - Życzy pan sobie wędlinę w plasterkach, czy w kawałku?. dialogos - rozmowa) Dialog w sklepie odzieżowym; Dialog w sklepie; Napisać dialog podobny do tego z załącznika; Przedstaw krótko pozostałych bohaterów występujących./ Język niemiecki..

Dialog w sklepie po niemiecku.

Dzięki temu poznasz lub powtórzysz zwroty związan…DIALOG [gr.. Zarejestruj się.. Dialog w sklepie odzieżowym po niemieckuW sklepie odzieżowym.. Może biały albo szary.. (Mogłabym Pani jakoś pomóc?). Ile kosztują?). - Potrafię sporządzić listę zakupów.die Einkäufe auf einer Liste aufschreiben - zapisać zakupy na liście &nd78% Niemiecki.. W czym mogę Pani pomóc?. Oto kilka przykładów : U rzeźnika - Beim Fleischer Das ist Fleisch Einkaufen - kupowanie Was kannst du beim Fleischer .Ubrania w języku niemieckim, zakupy, rozmowa o modzie po niemiecku, lekcja stylu, garderoba po niemiecku, w sklepie odzieżowym, niemiecki za ladąOdsłuchaj dialog Ukryj.. (Czy pasują dobrze?). Treść .Dołącz do nas i ucz się w grupie.. Ukryj.. Jak się Pani podoba?. Rozwiązania zadań.. 85% Dialog w sklepie odzieżowym.Dialogi w sklepach to praktyczna część nauki języka.. )W sklepie odzieżowym - Kleidung .. O tym jak brzmieć ładnie i grzecznie nie tylko w sklepie, ale generalnie po niemiecku - dowiesz się tutaj.. Chcesz kupic kapelusz, kolor zielony, po przymierzeniu okazuje się że kolor xi nie odpowiada proszisz o inny-żółty jeszcze raz mierzysz znowu niedobrykolor, wreszcie prosisz o czarny i Kupujesz pamiętaj aby zapytac o cenę i zapłacićW sklepie spożywczym - Czego pan sobie życzy?. Dialog w sklepie odzieżowym między klientem a eksedientką..

Treść ...W tym odcinku dialog w sklepie.

Dziś dialog w sklepie odzieżowym - słówka o ciuchach po niemiecku, obuwiu I nakryciu głowy już były (znajdziecie je we wpisie ubrania po niemiecku - die Kleidung ).Dialog w sklepie odzieżowym - Niemiecki.. (Tak, bardzo dobrze.. Ułatwi Ci to załatwianie sprawunków, a równocześnie jest to dobra metoda na powtórkę ze .. B: Myślę, że jasny kolor byłby najlepszy.. A: Dzień dobry!. kaufen [kałfen] kupować .. (Co Pani sądzi o tych?. Jeśli pójdziesz do sklepu to powinno się używać słownictwa grzecznościowego, przy zastosowaniu czasowników modalnych.. A: Ta biała jedwabna bluzka jest bardzo wytworna.. Dominika Grabowska 27 sierpnia, 2013 język niemiecki No Comments.. - A więc proszę kilo wieprzowiny i pół kilo cielęciny.. B: Dzień dobry!. - Proszę bardzo.. Słownictwo na dziś.. poleca 85 % 326 głosów.. Niemcy bardzo dużą uwagę przywiązują do zwrotów grzecznościowych, co między innymi słychać robiąc zakupy w sklepie.. dialogos - rozmowa) Dialog w sklepie odzieżowym (klient i ekspedientka) Dialog w sklepie; Napisać dialog podobny do tego z załącznika; Przedstaw krótko pozostałych bohaterów występujących.Rozmówki w sklepie odzieżowym po niemiecku przydadzą się w nie-sieciówkach (bo tam przecież dużo mówić nie trzeba)..

B: Bardzo ładna.Dialog w sklepie odzieżowym - Niemiecki.

einkaufen [ajnkałfen] robić zakupy .. sklep odzieżowy .. Słownictwo na dziś.. Szukam eleganckiej bluzki do czarnej spódnicy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt