Źródła zagrożeń edb genially

Pobierz

Liceum / Technikum.. Zagrożenia w najbliższym otoczeniu .. Najczęściej zdarzają się tam, gdzie spędzamy dużo czasu, czyli w domu, a w przypadku uczniów - także w szkole.4.. Zagrożenia w domu .. Ewakuacja 30 4.. Choroby cywilizacyjne Sortowanie według grup.. Prawie codziennie pokonujesz drogę z domu do szkoły i ze szkoły do domu.. Rozwiązanie zadania wyślij na email: .. wg Nuskakopec.1.. Wypadki i katastrofy komunikacyjne.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Źródła zagrożeń 20 2.. - Na pewno najbardziej prawdopodobny scenariusz, to taki, w którym broń - Pytania i odpowiedzi - EDB .. Klasa 8 Gimnazjum Dorośli Liceum Technikum EDB Przyroda Technika.. Z tego też powodu nie podaję nowych na dzisiejszy dzień.. EDB-Podstawy pierwszej pomocy/resuscytacja Test.. Klasa 4 .Plik rodzaje zagrożeń edb.pdf na koncie użytkownika saaarsol2005 • Data dodania: 25 lis 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.kleszcz.. kolczak zbrojny.. Zgodnie z zapisami tam zawartymi bezpieczeństwo to stan, który daje poczucie pewności i gwarancję jego zachowaniaŹródła i rodzaje zagrożeń - część 2 1.. Matematyka Polski Niemiecki Angielski Rosyjski Przyroda Historia Chemia Fizyka Biologia Geografia WOS Technika EDB PP..

Istnieje również niebezpieczeństwo pogryzienia przez ...Temat: Źródła zagrożeń.

Oceń prawdziwość poniższych zdań.. Proszę o otworzenie podręcznika na str. 43 i przeczytanie treści zawartych w tym temacie do str. 44 Zapiszcie teraz notatkę w zeszycie.. Jak już wiecie realizacja podstawy programowej rozpoczyna się od 25 marca wraz z możliwością oceny zadań czy ćwiczeń.Poznałam przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy w szkole.. wg Oliwka2006browa.. Mar 3, 2021Mar 15, 2021Zagrożenia NATURALNE: pożary, obfite i gwałtowne opady, powodzie, ekstremalne temperatury powietrza, silne mrozy i śnieżyce, mgły, trzęsienia ziemi i osunięcia gruntu, wybuchy wulkanów, Zagrożenia SPOWODOWANE DZIAŁALNOŚCIĄ CZŁOWIEKA: zanieczyszczenia środowiska, awarie, skażenia toksycznymi środkami przemysłowymi, katastrofy komunikacyjne, wzrost natężenia promieniowania ultrafioletowego, Zagrożenia SPOŁECZNE: socjalne, np. bezrobocie, ubóstwo, bezdomność .ŹRÓDŁA ZAGROŻEŃ PRZYKŁADY SKUTKÓW KATASTROF NATURALNYCH ZAGROŻENIA DLA BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE POKOJU ZAGROŻENIA NATURALNE pożary obfite i gwałtowne opady powodzie gradobicia ekstremalne temperatury powietrza długotrwałe susze silne mrozy i śnieżyce huraganowe wiatry lawiny mgły trzęsienia ziemi wybuchy wulkanówŹródła Zagrożeń Zagrożenia spowodowane działalnością człowieka: - Katasrofy komunikacyjne - wzrost promieniowania UV - zagrożenia ekonomiczne - zanieczyszczenia środowiska - awarie większych zakładów - skażenia toksynami Prezentacja Koniec!Liczba wyników dla zapytania 'edb testy': 226..

Dzięki temu uświadomiłam sobie istnienie potencjalnych źródeł zagrożeń bezpieczeństwa w placówce.

Zagrożenia powodziowe 43 6.. Okres wiosny i zbliżających się wakacji to czas, w którym jestesmy narażeni na różne niebezpieczne dla zdrowia i życia sytuacje: alergie wywoływane przez pyłki i smog, ugryzienia i użądlenia przez owady oraz ( w niektórych rejonach) węże lub żmije.. Przepisów BHP przestrzegałam podczas codziennej pracy.. Uwolnienie niebezpiecznych substancji chemicznych 54 8.. POWÓDŹ - to zalanie znacznych terenów przez wezbrane wody.. Na podstawie tekstu z podręcznika wykonaj ćwiczenie 1 i 2 ze sprawdź, czy potrafisz z podręcznika.. Cyberterroryzm to użycie elektronicznych narzędzi lub oprogramowania w celu destabilizacji danego obiektu.. Author: Użytkownik systemu Windows Przeczytaj tekst, podręcznik strona od 20 do 24.. Zagrożenia terrorystyczne 60Temat : Zagrożenia powodziowe.. Przyczyny powodzi w Polsce: • nadmierne opady deszczu • wiosenne roztopy • zatory lodoweZagrożenia NATURALNE: pożary, obfite i gwałtowne opady, powodzie, ekstremalne temperatury powietrza, silne mrozy i śnieżyce, mgły, Zagrożenia SPOWODOWANE DZIAŁALNOŚCIĄ CZŁOWIEKA:Temat: Źródła i rodzaje zagrożeń W ubiegłym tygodniu dostaliście materiał na 2 jednostki lekcyjne.. Wypadki mogą przytrafić się każdemu, zawsze i wszędzie..

Głównym celem zamachu terrorystycznego jest wywołanie Wymień źródła zagrożenia bronią biologiczną.

Zagrożenia pożarowe 36 5.. Ekstremalne warunki pogodowe 48 7.. Wybierz P, jeśli zdanie jest prawdziwe, lub F, jeśli jest fałszywe..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt