Dziękuję i wzajemnie po niemiecku

Pobierz

Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "SIĘ WZAJEMNIE CHRONIĆ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Jak powiesz WZAJEMNIE po niemiecku?. Danke, ebenfalls!Spoglądając na wasze najnowsze dzieje dziękuję Bogu, że potrafiliście sprawić, by przeważyła dobra pamięć: na przykład, obchodząc 50-lecie wzajemnie ofiarowanego i przyjętego przebaczenia pomiędzy episkopatami polskim i niemieckim po drugiej wojnie światowej.Sprawdź tutaj tłumaczenei włoski-polski słowa dziękuję i wzajemnie w słowniku online PONS!. wszystkiego dobrego !. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Jak jest "pomagają sobie wzajemnie" po niemiecku?. 0.Tłumaczenia w kontekście hasła "Dziękuję za odpowiedź" z polskiego na angielski od Reverso Context: Panie Komisarzu!. SPRAWDŹ >> "" Ale dziękuję bardzo, że przyszedłeś.. W ciałach stałych atomy blokują się wzajemnie, nie mogą się poruszać.. sich ergänzen Jest to jeszcze jedna różnica, która pozwala mężowi i żonie uzupełniać się wzajemnie chociaż oczywiście zdarzają się wyjątki.Forum Pomoc językowa - Jeśli ktoś nam czegoś życzy np. smacznego, wesołych świat, dobrej imprezy etc. jak można jednym słowem powiedzieć 'wzajemnie', 'nawSprawdź tutaj tłumaczenei polski-francuski słowa nawzajem w słowniku online PONS!.

- dziękuję, wzajemnie !.

jeżeli ktoś życzy mi wesołych świąt, a ja chcę odpowiedzieć dziękuję i nawzajem, to jak to bd po ang?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "DZIĘKUJĘ I ŻYCZĘ POWODZENIA" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa dziekuje bardzo i nawzajem w słowniku online PONS!. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.wzajemnie się respektujemy po niemiecku słownik polsko-niemiecki.. po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "Dziękuję, wzajemnie.". Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.. Promocja tylko do niedzieli!. wzajemnie się respektujemy tłumaczenia wzajemnie się respektujemy Dodaj .. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.Tłumaczenie słowa 'dziękuję, wzajemnie' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Dziękuję, wzajemnie.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.wzajemnie - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Co znaczy i jak powiedzieć "wzajemnie" po niemiecku?.

dziękuję, jestem po obiedzie.

Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "SĄ WZAJEMNIE POŁĄCZONE" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Jeszcze raz dziękuję bardzo za wszystko.. Po pierwsze, on ma imię, dziękuję bardzo.. Dziękuję za odpowiedź, bowiem potrzebne są wszelkie inicjatywy, zwłaszcza umożliwiające dokonanie oceny, jak bardzo ludzie młodzi ucierpieli w tym trudnym okresie.Tłumaczenia w kontekście hasła "wykluczają się wzajemnie" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: wzajemnie się wykluczają Słysząc Nett dich kennenzulernen powiedz krótko Wzajemnie, Ciebie również.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "DZIĘKUJĘ PANU ZA ODPOWIEDŹ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Spoglądając na wasze najnowsze dzieje dziękuję Bogu, że potrafiliście sprawić, by przeważyła dobra pamięć: na przykład, obchodząc 50-lecie wzajemnie ofiarowanego i przyjętego przebaczenia pomiędzy episkopatami polskim i niemieckim po drugiej wojnie światowej.Jeśli nie lubili się wzajemnie, mogliśmy zostać stratowani na śmierć.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.. Dopasuj wszystkich dokładnie którychkolwiek słów .Jak po angielsku bd 'dziękuję i nawzajem'?.

Dziękuję, wzajemnie.

Wasza Świątobliwość, dziękuję bardzo, za to tak wyraziste wprowadzenie.Musisz przetłumaczyć "UZNAWANY WZAJEMNIE PRZEZ PAŃSTWA CZŁONKOWSKIE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. dziękuję uprzejmie!. uzupełniać się wzajemnie tłumaczenia uzupełniać się wzajemnie Dodaj .. Uzupełnij brakujące litery.. Niemieckiego najszybciej nauczysz się online.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Tłumaczenie słowa 'dziękuję, nawzajem' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Gratis Vokabeltrainer, Verbtabellen, Aussprachefunktion.Musisz przetłumaczyć "SIĘ WZAJEMNIE CHRONIĆ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Roczny kurs eTutor niemiecki -40%.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa dziękuje nawzajem w słowniku online PONS!. Sprawdź tłumaczenia słowa "pomagają sobie wzajemnie" w słowniku polsko - niemiecki Glosbe: sie helfen einanderMusisz przetłumaczyć "SĄ WZAJEMNIE POŁĄCZONE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. WYMOWA: EU wymawiamy po niemiecku jak polskie / OJ / CH po samogłosce U lub A wymawiamy jak znane Ci polskie / CH / G _ _ _ _ _ falls.. Odmieniaj.. Proszę czekać.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt