Napisz list do koleżanki lub kolegi w którym zachęcisz do przeczytania twojej ulubionej książki

Pobierz

szkola-podstawowa-klasa-4.Napisz list do koleżanki lub kolegi w którym opowiesz o swoich wakacjach.Chcę napisać coś super ciekawego ale … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Piszę do Ciebie, gdyż chciałabym opowiedzieć Ci o moich marzeniach.. Pozdrów wszystkich!. Zauważycie, że w jednym fragmencie .Akademia miała bowiem pomysł na .Warszawa, 30 stycznia 2008 .. Nie myślałam, że ta książka będzie aż taka fajna!. Jak się czujesz?napisz list do koleżanki/kolegi w którym zachęcasz do przeczytania lektury "Szatan z siódmej klasy" Proszę o pomocPrzydatność 65% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.. A ja chciałbym zachęcić Cię do tego, byś podczas ich trwania przeczytał jakąś ciekawą książkę.. i chciałem Ci powiedzieć , że ta lektura jest świetna !. Słyszałeś na pewno o serii opowiadającej o Harrym Potterze?Napisz list do koleżanki w którym zachęcisz ją do przeczytania książki ,,Oskar i Pani Róża" 2015-05-17 20:46:04 Napisz list do koleżanki , w którym zachęcisz ją do przeczytania jakiejś książki .. miejscowość; data Witaj (imię osoby, do której skierowany jest list)!. Mimo to uważam, że akurat ta powieść Cię wciągnie.. Piszę do Ciebie, ponieważ chciałam Cię zachęcić do przeczytania mojej ulubionej książki (np) "Akademia Pana Kleksa".. Wiem, że nie lubisz czytać..

Napisz list do koleżanki lub kolegi, w którym zachęcisz tę osobę do przeczytania twojej ulubionej książki?

Jak się czujesz?Droga Koleżanko/kolego!-->Na wstępie mojego listu bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.Opowiem Ci o mojej niesamowitej podróży.Naprawdę było cudownie,mam nadzieję,że niedługo wybierzemy się tam razem.--> Jakiś czas temu wybraliśmy się z moimi rodzicami w góry.Nie mogłam się doczekać dnia wyjazdu i z niecierpliwością odliczałam dni do tej niesamowitej podróży.Gdy byliśmy już na miejscu od razu poszliśmy na spacer.Szliśmy prosto przed siebie,podziwiając uroki .Napisz list do koleżanki lub kolegi, w którym zachęcisz osobę do przeczytania.. Piszę ten list ponieważ chciałabym się z tobą podzielić pewna historią z moich ferii zimowych.. Naprawdę bardzo polecam ją szczególnie Tobie ponieważ wiem , że lubisz takie powieści .83% List w którym zachęcisz do przeczytania "Trenów" 75% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym.. Najbardziej podobał mi się rozdział, w którym Pinokio dostaje od Ogniojada Pięć złotych monet, ale zamiast zanieść je ojcu, idzie z Lisem i Kotem na Pole Cudów.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.NAPISZ LIST DO KOLEGI W KTÓRYM ZACHĘCISZ GO DO PRZECZYTANIA LEKTURY,, Lew czarownica i stara szafa' FORMA WYPOWIEDZI LIST.. Wtedy zostaje okradziony.Napisz list do koleżanki/kolegi w którym zachęcisz ją/jego do przeczytania książki pt."Szatan z siódmej klasy"..

...Napisz list do koleżanki lub kolegi w którym zachęcisz tę osobę do przeczytania Twojej ulubionej książki.

Czekam na list od Ciebie.. Ta interesująca książka przedstawia chłopca, który nazywa się Adaś Niezgódka.. min 1,5 strony w zeszycie pls na jutroPostanowiłem napisać do Ciebie list , ponieważ ostatnio w szkole mieliśmy zadane przeczytać lekturę pt. " Tajemniczy Ogród ".. My gorąco zachęcamy do poświęcenia "Panu Tadeuszowi" choćby kilku godzin.. W przemówieniu przywołaj przykład bohatera z lektury obowiązkowej, którego życie zmieniło się pod wpływem książek, i napisz, na czym ten wpływ polegał.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. 75% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.Mam nadzieję, że wszystko to zachęci Cię do przeczytania powieści Kornela Makuszyńskiego.. Użyj 3 argumentów (powodów) dlaczego warto tę książk przeczytać.. Czytałam niedawno lekturę "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Koniecznie opisz mi, czy podoba Ci się ta książka.. Twojej ulubionej książki (Dziewczynka z Szóstego Księżyca)Przydatność 55% Napisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania "Kłamczuchy".. miejscowość; data Witaj (imię osoby, do której skierowany jest list)!. DAJE NAJ.Chciałabym Cię zachęcić do przeczytania książki pt.,,Zemsta" Aleksandra Fredry..

75% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.

(miasto) (data) Droga Aniu!. Ta powieść jest równie wzruszająca.. Lektury, które warto przeczytać.. Jest bardzo ciekawa , myślę że Tobie również by się spodobała.Postanowiłam napisać do Ciebie list, aby zachęcić Cię do przeczytania książki C. Collodiego pt. "Pinokio".. 1 Jan Brzechwa "Akademia pana Kleksa.. (no i coś tam dalej wymieniaj dlaczego :) )Piszę do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym opowiedzieć Ci o ostatnio przeczytanej przeze mnie książce.. Jest to bardzo ciekawa lektura która przedstawia nam losy bohaterów z historycznie różnych pokoleń, wywodzących się z różnych klas społecznych.. JuliaNa początku listu chciałam pozdrowić Ciebie i Twoja rodzinę.. W tej książce również jest Pan Kleks, który ma na imię Ambroży Kleks.Przydatność 55% Napisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania "Kłamczuchy".. Zachęcam cię, abyś przeczytał/tałaś książkę Księga Dżungli, ponieważ jest pełna przygód i można nauczyć się z niej wiele ciekawych rzeczy.. Jak się czujesz?Zadanie: napisz list do koleżanki w którym zachęcisz ją do Rozwiązanie:cześć xxx wpisz sobie jakieś imię dziękuję za twój list i przepraszam, że odpisuję tak późno, ale ostatnio miałam bardzo dużo nauki i nie mogłam znaleźć chwili wolnego czasu w zeszły weekend byłam w bibliotece szkolnej i znalazłam bardzo ciekawą książkę quot dziewiąty klucz quot myślę, że spodobałaby ci się jest to książka o młodej dziewczynie, która widzi duchy zmarłych i pomaga im .Napisz list do koleżanki lub kolegi w którym zachęcisz ja/go do przeczytania książki pt "Samotność Bogów"..

+0 pkt.Napisz przemówienie, w którym zachęcisz rówieśników do czytania książek.

Nosi tytuł: "Chłopcy z Placu Broni", napisał ją Opowiada ona o grupie chłopców, przyjaciół, .W treści listu opisz dokładnie dwa z prezentowanych obiektów.. miejscowość; data Witaj (imię osoby, do której skierowany jest list)!. Dziękuję .. i poproszeni o nieużywanie ich przez tydzień Napisz list do redakcji w którym napiszesz czy twoim zdaniem twoje pokolenie jest uzależnione od smartfonów i uzasadnij swoje stanowisko oraz przedstawisz swoją .piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że są wakacje i masz dużo czasu.. Tę lekturę niedawno omawialiśmy.. Napisałam do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym polecić Ci pewną książkę.. Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem lektury, z którym mógłbyś porozmawiać o tym, co znaczy być patriotą i jak należy dbać o swój kraj.. Pewnego pochmurnego dnia kiedy wiadomo było, że wyjście na dwór jest niemożliwe postanowiłam pójść na strych i trochę posprzątać.W liście do kolegi lub kogoś z rodziny opowiedz o uroczystym dniu rozpoczęcia roku szkolnego (2) Napisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania książki "Pinokio" Opowiedz w liście do kolegi o ostatnich wydarzeniach w twojej szkole lub twojej klasieMatura pisemna z języka angielskiego na poziomie podstawowym wymaga .Język polski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt