Przygody dziesięciu skarpetek test

Pobierz

a) dziesiąta skarpetka b) dziewiąta skarpetka c) ósma skarpetka d) piersza skarpetka 2) Ile myszek uratowała druga skarpetka?. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" to lektura sugerowana dla klas 1-3. a) 5 b) 6 c) 1 d) 3 3) Która skarpetka wróciła do siostry?Test wiedzy na temat książki "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)".. Zabawa murowana !. gwiazdą filmową Pytanie 2 Przed jakim ptakiem chroni mysią rodzinę druga skarpetka?. Dziwne zjawisko skarpetek, które z niewiadomych przyczyn tracą drugą z pary, jest doskonale znane nam wszystkim.przeczytaliście niedawno książkę J. Bednarek pt. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek".. Na pewno byliście zdziwieni tym, że będąc zwykłą skarpetką można przeżywać niesamowite przygody - na przykład zostać gwiazdą filmową, politykiem, mysią mamą, przyjacielem wrony, a nawet prywatnym detektywem!Mar 1, 2022Plik test sprawdzający znajomość lektury niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.pdf na koncie użytkownika tweedyt • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek to cykl opowiadań, które streszczają losy skarpetek..

królem Pytanie 4Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - test z lektury.

mała Bi mała Mi mała Be Sprawdź się w poniższych tematach: Jaś i Małgosia Znacie bajkę o Jasiu i Małgosi?. Wywiad ze skarpetką - Redagowanie treści na podstawie lektury // odp.Następna część Ile wiesz o "Skarpetkach"?. a) Uciekały przez dziurę pod pralką b) Wspinały się po rurach c) Prześlizgiwały się kanalizacją d) Wymykały się przez przewód instalacyjny 2) Dokąd udała się pierwsza skarpetka?. Kazda ze skarpet.. a) Na wystawę psów rasowych b) Na casting do serialu .Quiz stworzony na podstawie księżki Justyny Bednarek "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek".. -.Testy wiedzy, które pozwolą Ci usystematyzować wiadomości.. Sprawdź co pamiętasz!. Streszczenie szczegółowe: "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych .sprawdzian niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.pdf (21 KB) Pobierz.. Reżyser nie chciał, żeby skarpetka pierwsza opowiadała o. dziurach na piętach świerzopie molach polityce Lordzie KruszwiluNiesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) Część 1.. Grade/level: 1-3 szkoła podstawowa.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Quiz na podstawie książki "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" - Teleturniej 1) Która ze skarpetek została detektywem?. Jak dobrze pamiętasz treść książki "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)"?.

Test wiedzy z lektury ,,Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek".

Zapraszamy do działu quizów dla dzieci!. Wspomniana bohaterka była piękna, piętrzący się na środku łazienki stos pojedynczych skarpetek.. Znajdziesz tutaj niezbedne .. jastrzębiem Pytanie 3 Kim okazuje się bezdomny którego spotyka na swojej drodze jedna ze skarpetek?. Test ze znajomości lektury Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) autorstwa Justyna Bednarek.. Narratorem w Akademii Pana Kleksa" jest: a) Jan Brzechwa b) szpak Mateusz c) Pan Kleks d) Adas Niezgodka 2.. School subject: Edukacja wczesnoszkolna.. W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. Skarpetki to są takie dziwne stworzenia, które często gubią swoją parę.Dziesięć opowieści o zaginionych skarpetkach, w które wsiąkniecie od pierwszych zdań.. to inny charakter, inne marzenia i pragnienia.. Other contents: test wiedzy o lekturze.Darmowy quiz: "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" - test znajomości lektury w kategorii Szkoła podstawowaTest wiedzy ze znajomości książki "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)".. sprawdzian niesamowite przygody dziesieciu skarpetek .. ktora mozesz znalezc na naszej stronie internetowej w dobrej jakosci i w roznych formatach.Test zawiera 7 pytan..

pytanie 1 z 10 Jak mówiono na Basię, właścicielkę skarpetek?

Dziesięć rozdziałów, z których każdy zaskakuje pomysłem, fabułą i otula bezpieczną ciepłą narracją.Dział - Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek test.. Sprawdź ile pamiętasz z tej niesamowitej książki a ile wiadomości Ci umknęło.. Czy aby na pewno?Rozwiąż quiz Eduelo zgodny z podstawą programową i sprawdź swoją wiedzę Tu możesz włączyć lub wyłączyć lektora Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek .Test z lektury -Niesamowite przygody 10 skarpetek-.. 0%.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - test znajomości lektury Pytanie 1 Kim zostaje pierwsza skarpetka?. Kto jest autorem lektury "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" ?poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00 sobota: 9.00 - 15.00.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Test prawda/fałsz // odp.. W czyim domu skarpetki giną podczas prania?. JednaNajbardziej podobała mi się opowieść o skarpetce pierwszej.. Quizy o książkach.Mar 11, 2021wydawnicze szkola test produktu .PREMIERA SPEKTAKLU DLA DZIECI - "NIESAMOWITE PRZYGODY DZIESIECIU SKARPETEK" Naprawde nie wiesz, gdzie sie gubia, prawda?. .Przesympatyczna i uroczo zilustrowana książeczka Justyny Bednarek Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek dowodzi czarno na białym, że niezwykłość można znaleźć wszędzie.. 1) W jaki sposób skarpetki znikały z kosza na brudną bieliznę?.

Test wiedzy na podstawie lektury "Niesamowite przygody 10 skarpetek".

Test wiedzy na temat książki "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)".. Szła przez miasto i zobaczyła wielki bilbord.Moim ulubionym jest rozdział czwarty, który opowiada o pasiastej skarpetce, która otuliła nogę bezdomnego.. Pojedyncze skarpety postanowiły bowiem uciec z domu Małej Be i jej mamy.. Autorem książki jest Justyna Bednarek.. Po prostu dla każdego oznacza ona trochę co innego.. Skarpetka pożegnała się z siostrą.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!. Mama małej Be chciała się dowiedzieć, co się dzieje.Pobierz plik test_z_lektury_przygody_tomka_sawyera_quiz już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC. Test z lektury "Niesamowitych przygody 10 skarpetek" Pingwinus 2 lata temu 114 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 5 Skomentuj 8 Super!. Jak dobrze pamiętasz treść książki "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)"?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt