Opisywanie wakacji po angielsku

Pobierz

A jeśli po wakacjach masz motywacje do nauki języka (angielskiego lub hiszpańskiego) odezwij się w wiadomości prywatnej.. ".Opis wakacji - słówka: wakacje: holidays: morze: sea: jezioro: lake: góry: mountains: zagranica: abroad: zwiedzać: to visit: pływać: to swim: opalać się: sun-bathe: las: forest (duży), wood (mały) rzeka: river: wieś: country: miasto: town, city: grać w piłkę: to play football: jeździć na rowerze: to ride a bicycle: odpoczywać: to rest: hotel: hotel: basen: swimming pool: lecieć (samolotem) to flyPrzykładowy opis wakacji po angielsku.. Co robilas/es na wakacjach?. - Mieszkam w dużym, pięciogwiazdkowym hotelu.. Opowiedz mu: kto brał udział w projekcie i jaki był jego cel, co należało do codziennych czynności, jakie są twoje wspomnienia z obozu.napisz list z wakacji (po angielsku) używając podanych poniżej zwrotów:-Dear Kasia, -How are you?. wakacje.. Zajęcia on-line - czekam na Ciebie w moim ulubionym miejscu, czyli przed komputerem.Opis obrazka po angielsku - wzór nr 1.. Dla przykładu, kiedy widzimy ilustrację, na której pokazane są dzieci grające w piłkę, w pierwszej kolejności powiemy właśnie to, co w pierwszej kolejności chwyta nasze oko.Liczę na to, że udało mi się zaopatrzyć cię w zestaw wyrażeń i zwrotów, które pomogą ci pozbyć się bariery językowej i śmiało rozmawiać po angielsku z ludźmi, których spotkasz na urlopie..

Opis wakacji po francusku.

Nie ma wielu dodatków, z wyjątkiem czarnych okularów przeciwsłonecznych.. Ten rodzaj ćwiczenia językowego na mówienie często pojawia się w życiu codziennym, jak również stanowi jedno z najbardziej typowych ćwiczeń .. dnia lt.. Buty, które ma na sobie to japonki.. Zazwyczaj zdarza się on jako praca domowa na jednej z[.. ]Przeważnie używamy tutaj czasu Past Simple i Past Continuous.. Opowiadasz swojemu angielskiemu koledze o wakacjach, które spędziłeś biorąc udział w projekcie "Operation Carpatica".. hiking - piesze wycieczki.Dzisiaj krótki wpis na temat czynności w języku angielskim, które możemy wykonywać w wakacje, zarówno w mieście, jak i poza nim.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po angielsku.. -What is the weather like?Zasada przy opisywaniu obrazka w języku angielskim jest dość prosta - zaczynajmy od aspektów najbardziej ogólnych, po czym przechodźmy do aspektów coraz to bardziej szczegółowych.. Z kim bylas/es na wakacjach?. Co zwiedzilas ?. W tej części wpisu przygotowaliśmy dla Ciebie: nazwy podstawowych wykresów , diagramów po angielsku, kilka wskazówek jak umiejętnie korzystać z materiałów wizualnych,Opisując zdjęcie po angielsku, dobrze jest wspomnieć o porze dnia i pogodzie, jeśli zostało ono zrobione na zewnątrz.. Kiedy gubimy coś dla nas cennego, z opisu wylewa się żal i wspomnienia najlepszych chwil..

fala - wave.Opis wakacji po angielsku.

It's warm / cold / cloudy / sunny / windy - Jest ciepło / zimno / pochmurno / słonecznie / wietrznie.. Myślę, że strój jest wygodny i modny.Jeżeli chcesz go przeczytać i pobrać materiały, kliknij na zdjęcie poniżej.. Odpowiedź: Flaga Wyspy Świętej HelenyKolorowy, ciepły i wakacyjny zestaw słownictwa dla tych, którzy czekają jeszcze na urlopy.. Baw się dobrze i wróć pełen chęci do nauki - nie tylko angielskiego.. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk "Lubię to!. Opis wakacji po angielsku: rok w podróży This was a very special year for me.. Kiedy przedmiot wartość traci - chcemy go oddać lub sprzedać, a nasz opis jest jak ostatni czuły list na pożegnanie.. Czy ci Sie podobalo?. słońce - sun.. Jakie Mialas Warunki miszkalne?. Gdzie mieszkalas ?. Chodzi mi O Past Simple ( Pytania z operatorem did itd) Jak Napisac Po angielsku: Gdzie Bylas/es na wakacjach?. self-catering - wyżywienie w swoim zakresie.. okulary przeciwsłoneczne - sunglasses.. 11,263 wizyt.. unforgettable - niezapomniany.. self-drive - z własnym dojazdem.. souvenir - pamiątka.. Sprawdź tłumaczenia słowa "udanych wakacji" w słowniku polsko - angielski Glosbe.. Ma krótkie, dżinsowe spodenki..

Bardzo Dziekuje.Opis ubrania osoby po angielsku.

Dziewczyna na zdjęciu ma założoną białą bluzkę w zielone wzorki.. guided tour - wycieczka z przewodnikiem.. wakacje - vacation.. Po wnikliwej analizie poniższego materiału, możesz przejść do prezentacji po angielsku.. +2 głosów.. konwersacje mówienie opisywanie zdjęć wakacje zdjęcia.Opisywanie przedmiotów jest zatem związane z ich wartością.. rucksack - plecak..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt