Rozmowa na podstawie materiału stymulującego przydatne zwroty

Pobierz

I ODPOWIEDZI NA DWA PYTANIA.. letöltés mp3.LONGMAN - Zwroty - Rozmowa z odgrywaniem roli - Opis ilustracji i odpowiedzi na trzy pytania - Wypowiedź na podstawie materiału stymulującego i odpowiedzi na dwa pytania - Kategorie 0 111 fiche janzup.. Przeanalizuj przedstawiony materiał.. mp3 downloaden.LONGMAN - Zwroty - Rozmowa z odgrywaniem roli - Opis ilustracji i odpowiedzi na trzy pytania - Wypowiedź na podstawie materiału stymulującego i odpowiedzi na dwa pytania - Kategorie 0 111 fiche janzup.. Wyrażanie opinii.. stáhnout mp3.LONGMAN - Zwroty - Rozmowa z odgrywaniem roli - Opis ilustracji i odpowiedzi na trzy pytania - Wypowiedź na podstawie materiału stymulującego i odpowiedzi na dwa pytania - Kategorie 0 111 fiche janzup.. - Wybieram …, ponieważ … Ich entscheide mich für … - Decyduję się na …Pamiętaj o tym, że egzaminujący zada ci 4-5 pytań związanych z treścią materiału stymulującego.. 108 Rozmowa na podstawie ilustracji s. 108 Rozmowa z odgrywaniem roli Rozmowa na podstawie materiału stymulującego Dyscypliny sportowe, przydatne zwroty, sportowcy i miejsca do uprawiania sportu, sprzęt sportowy, sporty ekstremalne, zawody sportowe, sport wyczynowy, przydatne zwrotyopis zdjęcia wybór opcji/rozmowę na podstawie materiału stymulującego rozmowę z egzaminującym.. Mogą to być: fotografie, plakaty, ilustracje z krótkim tekstem..

Zadanie 3: Wypowiedz na podstawie materiału stymulującego.

Nasza wypowiedź powinna składać się z kilku elementów.. descarcă mp3.LONGMAN - Zwroty - Rozmowa z odgrywaniem roli - Opis ilustracji i odpowiedzi na trzy pytania - Wypowiedź na podstawie materiału stymulującego i odpowiedzi na dwa pytania - Kategorie 0 111 kartičky janzup.. Następnie mówimy, dlaczego nie wybieramy pozostałych propozycji.LONGMAN - Zwroty - Rozmowa z odgrywaniem roli - Opis ilustracji i odpowiedzi na trzy pytania - Wypowiedź na podstawie materiału stymulującego i odpowiedzi na dwa pytania - Kategorie.. A potem tak pokieruj swoją wypowiedzią tak, aby użyć założonej struktury.Wizja rozmowy z egzaminatorem na różne tematy, gdy ogranicza nas czas i czujemy stres, może wydawać się mission impossible, ale dziś udowodnię Ci, że naprawdę nie ma czego się obawiać.. W pierwszej z nich twoim zadaniem jest dokonanie wyboru jednej z dwóch lub trzech propozycji zdjęć, plakatów lub rysunków i uzasadnienie tego wyboru.Nie opisuj szczegółowo, skup się na argumentacji.. Prezentacje mają posłużyć jako ćwiczenie do wykonania i omówienia na lekcji.. laste ned mp3.LONGMAN - Zwroty - Rozmowa z odgrywaniem roli - Opis ilustracji i odpowiedzi na trzy pytania - Wypowiedź na podstawie materiału stymulującego i odpowiedzi na dwa pytania - Kategorie 0 111 Datenblatt janzup.. rozpocznij naukę..

Rozmowa na podstawie ilustracji.

materiału stymulującego .LONGMAN - Zwroty - Rozmowa z odgrywaniem roli - Opis ilustracji i odpowiedzi na trzy pytania - Wypowiedź na podstawie materiału stymulującego i odpowiedzi na dwa pytania - Kategorie 0 111 adatlap janzup.. Materiały zostały skonstruowane tak, aby pomóc uczniowi zrozumieć i zapamiętać mechanizm każdego zadanie.. baixar mp3.LONGMAN - Zwroty - Rozmowa z odgrywaniem roli - Opis ilustracji i odpowiedzi na trzy pytania - Wypowiedź na podstawie materiału stymulującego i odpowiedzi na dwa pytania - Kategorie 0 111 flashcards janzup.. PRZYGOTUJ SIĘ DO MATURY NA 100% Nie odkładaj powtórki na ostatni dzwonek.ROZMOWA NA PODSTAWIE MATERIAŁU STYMULUJĄCEGO.. - Sorry, did you say… or…?Na podstawie materiału stymulującego wybieramy jedną ilustrację spośród dwóch lub trzech, która najlepiej obrazuje podaną w treści zadania tematykę.. W drugiej części egzaminator zada Ci dwa pytania luźno związane z tematyką przedstawioną w materiale stymulującym.. ściągnij mp3.s.. Wyjaśnij, o co chodziNa przykład, wypisz sobie listę 5-10 przykładowych zadań na role do odegrania (np. rezerwacja hotelu, wymiana wadliwego zakupu w sklepie, rozmowa z doradcą zawodowym czy rozmowa kwalifikacyjna) i postanów sobie, że w swojej wypowiedzi wykorzstasz 3 różne czasy albo konstrukcję have something done albo któreś ze zdań warunkowych..

Przydatne zwroty - Rozmowa na podstawie materiału stymulującego.

Przedstawianie argumentów.Matura ustna - rozmowa na podstawie materiału stymulującego dnia lut 23, 2014 133 441 Z dający ma do dyspozycji dwa lub trzy elementy, które bezpośrednio odnoszą się do zadania na egzaminie.. To zadanie składa się z dwóch części.. Jeśli na egzaminie nie usłyszysz dokładnie lub nie zrozumiesz polecenia, poproś o powtórzenie, np.: - Sorry, coud you repeat that, please.. Pytania do materiału stymulującegorozmowa na podstawie materiału stymulującego; oraz prezentacja tematu i dyskusja (wybierasz jeden z dwóch tematów).. download mp3.LONGMAN - Zwroty - Rozmowa z odgrywaniem roli - Opis ilustracji i odpowiedzi na trzy pytania - Wypowiedź na podstawie materiału stymulującego i odpowiedzi na dwa pytania - Kategorie 0 111 cartonașe janzup.. Przy odrobinie szczęścia i dużym zaangażowaniu z Twojej strony, rozmowa z odgrywaniem roli stanie się przyjemną pogawędką.Rozmowa z odgrywaniem roli.. Po pierwsze mówimy, którą propozycję wybieramy i dlaczego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt