Opisz swoje cechy charakteru angielski

Pobierz

attentive, careful, watchful, wary, alert, vigilant.Ufna, pomocna, romantyczna, wrażliwa, z mega poczuciem humoru.. Lubię spędzać z nim czas, ponieważ on naprawdę jest zabawną osobą.. Jest zawsze schludnie i czysto ubrany.. W amerykańskim angielskim bezbarwny zapisujemy jako colorless, a w brytyjskim jako colourless.. ambitny - ambitious.. Informacje ogólne (general information) W pierwszej kolejności dowiedzmy się, jak podawać ogólne informacje o osobie w języku angielskim.Jego największym marzeniem jest zostać zoologiem, ponieważ kocha zwierzęta.. Podsumowując, naprawdę lubię Martina, bo jest najmilszą osobą jaką znam i bardzo się cieszę, że nasze mamy tak dobrze się dogadują.. Na jego twarzy widać kilka piegów.. rozpocznij naukę.Komentarze.. altruistyczny.. Ma on ciemne, krótkie włosy i niebieskie oczy.. Nosi kolorowe podkoszulki i jeansy.Przydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. Jestem uparta ale nie oznacza to, że zawsze postawię na swoim.active - aktywny, czynny, żywiołowy.. arrogant - arogancki, zarozumiały.. dokładny, staranny.. arogancki - arrogant.. ona była leniwa, nieuczciwa i zbyt niezdarna i rownież taka rostargniona.. hair - włosy bald - łysy balding - łysiejący fringe - grzywka pigtail - kucyk, warkoczyk bun - kok, koński ogon bunch - kitka, kucyk beard - broda, zarost moustache - wąsy short - krótkie shoulder-length - o długości do ramionrozpocznij naukę..

Dobrze uargumentuj swoje cechy charakteru.

Znamy się od podstawówki.. affectionate - czuły, kochający.. polski a-z →.. Jest w moim wieku i chodzi ze mną do klasy.. buntowniczy - rebelious.. Przygotuj przydatne wyrażenia w języku angielskim.Cechy charakteru Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, pomysłowość, dobra organizacja czasu pracy, zdolności kierownicze, pracowitość, sumienność, zaangażowanie, staranność, dokładność, spostrzegawczość, zdolność analitycznego myślenia, błyskotliwoś Tworząc własne curriculum vitae analizujemy swoje wykształcenie i przebyte kursy, szukamy ciekawych punktów w życiorysie, dokładnie przypominamy sobie historię zatrudnienia i .Opisz swoje cechy charakteru (te pozytywne i negatywne: oraz dotychczasowe.. At the weekends she likes taking her dog for long walks.Cechy charakteru (B2) po angielsku, z wymową Zestaw cech charakteru i osobowości po angielsku, na poziomie B2.. bitter - zgorzkniały.. Jako pierwszy punkt omówimy najważniejsze, a zarazem najszersze pole w takim opisie - informacje ogólne.. Jestem osobą, która nie potrafi ukrywać swoich uczuć, można ze mnie czytać jak z otwartej księgi.. Question from @Kwasniewski984 - Szkoła podstawowa - Język angielskiJeśli aplikujesz do firmy międzynarodowej, na pewno znajdziesz stronę w języku angielskim.. boring - nudny.Opis osoby po angielsku..

Przygotuj swoje mocne i słabe strony.

Colorless oraz colourless to dwa przymiotniki oznaczające bezbarwny.. Mój przyjaciel ma na imię Franek.. Napisz do osoby ,którą poznałeś na portalu internetowym.W e-mailu do niej: 1)opisz swój wygląd 2) opisz swoje cechy charakteru 3)opisz swoje zainteresowania i spoPrzykładowy opis przyjaciela po angielsku.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis kolegi po angielsku.Podsumowując, Radek jest zdecydowanie moim najlepszym przyjacielem.. aggressive - agresywny.. Często o czymś zapominam stąd przypisuję sobie miano zapominalskiej, a wręcz sklerotyczki.. Posegregowałem wiedzę od najbardziej do najmniej przydatnej.. 2009-06-10 16:48:10 Wygląd , cechy charakteru ,najważniejsze wydarzenia z życia Heraklesa 2010-01-04 17:56:13Opisz swój wygląd opisz swoje cechy charakteru zainteresowania upodobania po angielsku.. szukam nowej opiekunki do dzieci.. Ewa ma 13 lat i jest uczennicą pierwszej klasy gimnazjum.. Do prostej charakterystyki osób przydadzą się dobrze znane konstrukcje gramatyczne.. charyzmatyczny - charismatic.cechy charakteru: arrogant arogancki, ambitious ambitny, brave odważny, calm spokojny, creative twórczy, dull nudny, determined zdecydowany, easy-going bezproblemowy, extrovert ekstrawertyk, gentle łagodny, generous hojny, loyal lojalny, modest skromny, outgoing otwarty, patient cierpliwy, reliable godny zaufania, selfish/mean skąpy, sensible rozsądny, shy nieśmiały, sensitive wrażliwy, tender czułyCechy charakteru po angielsku (traits) - przykłady: ambitious (ambitny) calm (spokojny) charismatic (charyzmatyczny) confident (pewny siebie) cooperative (dobrze odnajdujący się w zespole) creative (kreatywny) determined (zmotywowany) energetic (energiczny) enthusiastic (entuzjastycznie nastawiony) .She is eighteen years old..

angielski a-z →.

Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis przyjaciela po angielsku.Opis przyjaciela po angielsku: Anna, lat 20.. Uczeń potrafi w bardzo prostych słowach, popełniając błędy opisać swoje.Brak wiedzy na temat cech człowieka, może być w Niemczech bardzo irytujące.. Prezentuje cechy charakteru, których powinieneś się nauczyć chociażby w 30 procentach.. Ma psa i dwa koty.. Mówimy w końcu o stałych cechach i zachowaniach, a więc kluczowy będzie czas Present Simple:Oto różne cechy charakteru i typy osobowości po angielsku: agresywny - aggressive.. complaintive - narzekający.Chcecie sprawdzić swoją znajomość angielskiego słownictwa z tematu charakter i osobowość?. bałaganiarz - disorganized / messy.. Moja najlepsza przyjaciółką jest Ewa Wesołowska.. complacent - zadowolony z siebie.. rozpocznij naukę.. Treść.. His eyes are brown and big.Cechy charakteru po angielsku Opis osoby po angielsku Opis siebie po angielsku Włosy.. Mów o sobie w sposób pozytywny, ale nie kłam.. POMOZ MOJEJ CIOTCE !. Dlatego powinieneś potrafić wyrazić swoje dobre i złe strony w języku niemieckim.. Z taką bazą możecie się zająć rekrutacją lub pisaniem horoskopów.Zadanie: opisz swoje cechy charakteru prosze pomóżcie po angielsku np i am friendly, because 5 10 zdanpositive characteristics - pozytywne cechy charakteru..

Przejdźmy zatem do opisu osoby w języku angielskim.

ambitious - ambitny.. awkward - niezręczny, niezdarny.. Jej starsza siostra studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.Opisz swojego przyjaciela ( jak jest ubrany , cechy charakteru , po angielsku ).. Udział w konkursach z języka angielskiego (premiowany tylko pozytywnymi ocenami).. Filmy.. Jest też lojalny i zawsze pomaga mi gdy jestem w potrzebie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt