Chwile ulotne - tekst albo inaczej

Pobierz

Albo Inaczej 2 - Chwile ulotne Watch on Druga część projektu Albo Inaczej miała premierę 25 maja.. Dziś, dzięki Albo Inaczej 2 zyskuje nowe, niehiphopowe oblicze.. "Chwile Ulotne" na Albo Inaczej 2 zaśpiewali: Natalia Nykiel, Daria Zawiałow, Monika Borzym, Fismoll,.Zobacz teledysk piosenki oraz zapoznaj się z tekstem, tłumaczeniem i interpretacją.. Tekst piosenki: [Zwrotka 1] Nie ufam nikomu Kocham tylko tych, co na to zasłużyli Więc nie przepuszczę Żadnej chwili, żadnej chwili I wiem, że jestem lśnieniem i oka mgnieniem Że będę wspomnieniem I w ciągłym manifeście, to widać w każdym geście Więc zauważcie to nareszcie [Refren] Łapię chwile ulotne jak ulotka Ulotne chwile łapię jak fotkaTekst piosenki [Zwrotka 1] Nie ufam nikomu Kocham tylko tych, co na to zasłużyli Więc nie przepuszczę Żadnej chwili, żadnej chwili I wiem, że jestem lśnieniem I oka mgnieniem Że będę wspomnieniem I w ciągłym manifeście To widać w każdym geście Więc zauważcie to nareszcie [Refren] Łapię chwile ulotne jak ulotka Ulotne chwile łapię jak fotkaAlbo inaczej - Chwile ulotne.. Monika Borzym, Natalia Nykiel, Daria Zawiałow, Fismoll, Igo, Ralph Kaminski, Piotr Zioła - Chwile ulotne (tekst Paktofonika) Download: Całość osadzona jest wListen to Chwile ulotne, a song by Albo Inaczej on TIDAL.. Monika Borzym, Natalia Nykiel, Daria Zawiałow, Fismoll, Igo, Ralph Kaminski, Piotr Zioła (tekst Paktofonika) Czytaj więcej..

Chwile ulotne Albo Inaczej.

Nie ufam nikomu Kocham tylko tych, co na to zasłużyli Więc nie przepuszczę Żadnej chwili, żadnej chwili I wiem, że jestem lśnieniem i oka mgnieniem Że będę wspomnieniem I w ciągłym manifeście, to widać w każdym geście Więc zauważcie to nareszcie Łapię chwile ulotne jak ulotkaMar 12, 2022Lyrics to the song Chwile ulotne - Albo Inaczej - Song lyrics of all styles.. monika borzym, natalia nykiel, daria zawiaÅ'ow, fismoll, igo, ralph kaminski, piotr zioÅ'a, paktofonika) teksty piosenek Strona 1 z 2 albo inaczej - chwile ulotne (feat.. Albo Inaczej - Chwile ulotne [teledysk piosenki, wideo, youtube] Wykonawca: Albo Inaczej Album: Albo Inaczej 2 Data wydania: 2018 .. Komentarze Dodaj komentarz {{ comment.time }}Przeczytaj o Chwile ulotne w wykonaniu Albo Inaczej i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.Mar 12, 2021Albo Inaczej 2 - teksty piosenek, tłumaczenia piosenek i teledyski.. monika borzym, natalia nykiel, daria zawiaÅ'ow, fismoll, igo, ralph kaminski, piotr zioÅ'a, paktofonika) Teksty .Chwile ulotne Lyrics [Zwrotka 1: Fokus] Nie ufam nikomu, kocham tylko tych, co na to zasłużyli Jeszcze nie szeleszczę kasą tak jak klasą z winyli Więc nie przepuszczę żadnej chwili, gdyż żyję na.Tym razem za wykonaniem płytowej wersji stoi nie jeden a kilku wokalistów współczesnej sceny!.

?Chwile ulotne?

Znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenie piosenki i zobacz teledysk swojego ulubionego utworu.. Lyrics : Nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zasłużyli Jeszcze nieKto śpiewa: albo inaczej - chwile ulotne (feat.. Monika Borzym, Natalia Nykiel, Daria Zawiałow, Fismoll, Igo, Ralph Kaminski, Piotr Zioła - Chwile ulotne (tekst .VA - Albo inaczej 2 (2018) FLAC VA - Albo inaczej 2 (2018) FLAC Gatunek / Genre: Pop Czas trwania / Time: 49:40 min Jakość / Quality: .. - Ile mogę?. Start Free TrialCheck out Chwile ulotne by Albo Inaczej 2, Monika Borzym, Natalia Nykiel, Daria Zawiałow, Fismoll, Igo, Ralph Kaminski, Piotr Zioła on Amazon Music.. ?Chwila?. Materiały promocyjne (p.zanio) klip do "mówią mi" to szczególny projekt, zrealizowany w zakładzie.. Albo Inaczej 2 "Chwile ulotne" Albo Inaczej 2 - Chwile ulotne Watch on.Chwile Ulotne - Tekst Albo Inaczej.. Krzysztof Zalewski - Chwila (tekst Numer Raz) 12.. Ten kto jeszcze nie słyszał to zapraszamy do sprawdzenia: inaczej 2 Niska cena i szybka wysyłka tylko na Czytam.pl - Sprawdź!.

Krzysztof Zalewski (tekst Numer Raz)12.

Dziś, dzięki Albo Inaczej 2 zyskuje nowe, niehiphopowe oblicze.. "Chwile ulotne" to sztandarowy utwór z tamtego materiału.. Szczegóły..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt