Podsumowanie lektury oto jest kasia

Pobierz

Kasia to typowa prymuska, pierwsza dziewczyna w klasie ceniona nauczycieli i stawiana innym kolegom za wzór.. Tytułowa bohaterka powieści to ośmioletnia dziewczynka - uczennica drugiej klasy szkoły podstawowej.. Jakim typem ucznia jesteś?. Na pewno jest to lektura o charakterze pouczającym.. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Kiążka mojego dzieciństwa.. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. Rozwiąż test.. Oto jest Kasia to opowieść o małej dziewczynce, która niespodziewanie z najmłodszego dziecka w rodzinie staje się starszą siostrą.. Tytułową bohaterką tej krótkiej powiastki jest ośmioletnia dziewczynka o imieniu Kasia.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!TEST OTO JEST KASIA!. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?. Krótki rachunek pamięciowy jako wprowadzenie do pracy z kartą (tabliczka mnożenia, dzielenie).1) Autorką książki pod tytułem "Oto jest Kasia", jest: a. Tamara Łempicka b. Mira Jaworczakowa c. Astrid Lindgren 2) Kasia ma: a. starszą siostrę i maleńkiego braciszka b. jest jedynaczką c. starszego brata i maleńką siostrzyczkę 3) Jak wszyscy nazywali Ciocię Krysię?. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. Quiz w Poczekalni.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.jak dobrze znasz lekturę ,,Oto jest Kasia" ..

'Oto jest Kasia' - test ze znajomości lektury.

Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Uczniowie wspólnie z rodzicami czytali w domu lekturę.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2009-11-10 18:59:03 Sprzedam płytę Kasi Wilk "Kto to" 2011-08-13 03:40:36CAŁY audiobook kupisz tu - dotychczas wzorowej uczennicy i ulubienicy rodziców oraz dziadków - rodzi się sio.Powieść dla dzieci 7-9-letnich, która weszła na stałe do kanonu lektur szkolnych.. Kasia nie radzi sobie z poczuciem odrzucenia, nie rozumie, że młodsza dziewczynka wymaga opieki i uwagi.. Wszystkie miały doskonałą wiedzę na temat zachowania i przygód Kasi.Oto jest Kasia to wspaniała książka dla dzieci we wczesnym wieku szkolnym.. Pytania zawarte w teście.. Cele: dydaktyczny - umiejętne dostrzeganie przyczyn i skutków wyróżnianych wydarzeń, - samodzielne uzupełnianie tekstu z lukami,Masz problem ze zrozumieniem utworu Oto jest Kasia?. Konspekt zajęć dla klasy III - praca z lekturą pt. "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Ułóż wydarzenia w kolejności chronologicznej, czyli tak jak występowały kolejno w książce.Egzemplarze lektury pt. "Oto jest Kasia" M. Jaworczakowej, karty pracy z zadaniami, rozsypanka zdaniowa w II poziomach, krzyżówki z hasłem, bloki rysunkowe, węgiel rysunkowy, żetony..

Inne dzieci również ją lubią i uważają za dobrą, sympatyczną koleżankę.Test znajomości lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.

MrsSarach 4 lata temu.. 67 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Kasia chodzi do drugiej klasy i jest najlepszą uczennicą, ma same dobre stopnie i jest dumą nie tylko rodziców, ale i nauczycieli oraz rówieśników .Pierwszaki pod koniec października zajęły się omawianiem lektury "Oto jest Kasia".. Bardzo ciepła, mądra i pouczająca.. Wprowadzenie do tematu zajęć: - Wybrani wcześniej uczniowie śpiewają piosenkę pt. "Przyjaciel wie".. Ustalenie kolejności zdarzeń w powieści "Oto jest Kasia".. Uczy wrażliwości i pomaga zrozumieć świat.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Następnie wzięli udział w konkursie międzyklasowym dotyczącym treści książki.. [AUDIOBOOK] Mira Jaworczakowa Oto jest KasiaŚrodki dydaktyczne: egzemplarze lektury "Oto jest Kasia", ilustracje na tablicę, wyrazy na kartonikach, kartonowe serduszka, rekwizyty do inscenizacji Przebieg zajęć 1..

...Pytania do lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej 2010-09-25 19:23:17 Jak nazywa się ulubiony pluszowy miś Kasi z serialu " Kasia i Tomek" ?

Za treéé arkusza serwis SuperKid.pl nie odpowiada.Streszczenie.. Jej bohaterką jest Kasia - dotychczas wzorowa uczennica i ulubienica rodziców i dziadków - której rodzi się siostrzyczka.. Dzieci zdały ten egzamin celująco.. Inne tryby testu.. Udostępnij.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Bardzo autentyczna, bliska dzieciom fabuła, a przy tym szalenie ciekawa i wciągająca.KARTY PRACY- Oto jest Kasia • pliki użytkownika Aga7675 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 31.jpg, 32.jpgOto jest kasia na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. a. Krysia b. Czarodziejka c. KlociaJak dobrze znasz lekturę "Oto jest Kasia"?. Zazdrosna dziewczynka przeżywa bunt prowadzący do sNasi rówieśnicy w lekturach.. Skomentuj.. Opowiedz nam o swoim dniu, a my zgadniemy, ile .. - Powtórka z lektury "Oto jest Kasia" - Oto jest Kasia - oto jest kasia - Oto jest Kasia - Test z lektury "Syzyfowe Prace"Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Masz miejską czy wiejską osobowość?KARTY PRACY • Mira Jaworczakowa, Oto jest Kasia • pliki użytkownika zinco przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 31.jpg, 32.jpgKasia - charakterystyka postaci, "Oto jest Kasia" M. Jaworczakowa Wypracowanie jest charakterystyką Kasi, tytułowej bohaterki książki Miry Jaworczakowej "Oto jest Kasia"..

Sądzi, że jeśli zmusi wszystkich, by się nią zainteresowali, to wszystko będzie tak, jak dawniej.Temat: Podsumowanie lektury "Oto jest Kasia Przepisz starannie do zeszytu.

Kasia jest bardzo zdolna i ambitna, a nauczyciele cenią ją za ogromną ochotę do nauki, sumienność i niesamowitą pilność.. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.Play this game to review Education.. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. W ilu % posiadasz słodką osobowość?. Tok zajęć Powitanie dzieci i sprawdzenie pracy domowej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt