Opisz swój ulubiony zespół muzyczny po niemiecku

Pobierz

7 Niektórzy młodzi znają wyniki wszystkich zawodów sportowych, inni potrafią podać szczegółowe informacje o ulubionym zespole muzycznym.. Od czasu do czasu staram się co prawda dzielnie nadrobić braki w tej dziedzinie, ale nic na to nie poradzę, że to muzyka znad Loary najczęściej podbija moje serce.. Kiedy jadę do szkoły autobusem, chętnie słucham Abby.. Bardzo proszę o sprawdzenie, poprawienie błędów i w niektórych miejscach przetłumaczenie tego tekstu.Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku .. Postanowiłam, że zadzwonię do mojej koleżanki Kaśki, żeby się z nią umówić na ten koncert.. Question from @Olckollola - Szkoła podstawowa - Język angielskiULUBIONY PRZEDMIOT SZKOLNY - Tłumaczenie na niemiecki - bab.la.napisz opis po angielsku ulubionego zespołu muzycznego lub.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Filmy.. Odpowiedz przez Guest.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zadanie: opisz po angielsku swój ulubiony zespół zespół to firma, najnowsza płyta to kryminalny rap resztę możecie wmyślić, i trzeba odpowidzieć na te Rozwiązanie: jak coś będzie źle to bardzo przepraszam one of my faovurite bands is the boy band Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Opisz swój ulubiony gatunek muzyczny ( Rock ).Nie chodzi o historię gatunku.. jestem bardzo słaba z niemieckiego.. Poniżej wyświetlono 18 spośród wszystkich 18 podkategorii tej kategorii..

A wasz ?Ulubiony zespół muzyczny.

Muzyka odgrywa bardzo ważną rolę w moim życiu.. Moim ulubionym zespołem jest SOAD czyli System of a down.. Lubię również śpiewać, ale nie mam zbyt dobrego głosu.. Po angielsku.. Treść.. Opisz swój ulubiony zespół muzyczny po polsku plis na jutro daje NAJJ I proszę o szybką odpowiedz z góry dziekujeStart studying Reakcje językowe - niemiecki.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Tłumaczenie słowa 'ulubiony zespół' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.TWÓJ ULUBIONY ZESPÓŁ / ARTYSTA MUZYCZNY ORAZ GATUNEK MUZYKI.. Niemieckie zespoły disco‎ (10 stron) Niemieckie duety muzyczne‎ (11 stron) E.Jaki jest wasz ulubiony zespół muzyczny ?. OpenSubtitles2018.v3.Tłumaczenia w kontekście hasła "te twój ulubiony zespół" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: To dlatego te twój ulubiony zespół.Opisz swój ulubiony zespół.. bez względu na to jaki to jest zespół.. Hej:) Muszę opisać po niemiecku mój ulubiony sport/sporty.. błagam,pomuszcie!. - Forum dyskusyjne w INTERIA.PL - Mój One Direction,Bon Jovi,Maroon 5 i Avici ?.

Jak nazywa się twój ulubiony zespół muzyczny?

W tym przypadku tylko przetłumaczcie na niemiecki:) Moim ulubionym przedmiotem jest angielski.. Moim ulubionym zajęciem w czasie wolnym jest słuchanie muzyki Chciałbym sprzedać moją kolekcję komiksów Czy śpiewasz podczas jazdy na nartach.. poleca 82% 1087 głosów.. Pewnego dnia czytając gazetę, przeczytałam, że do Polski przylatuje gwiazda rocka, a przy okazji mój ulubiony zespół Red Hot Chili Pepers.. Ale najczęściej używane instrumenty i dlaczego mi się podoba.. !odwdzięcze się,może być krótko.Z góry dzięki :) pozdrawiamOpis swojego ulubionego zespołu po niemiecku.. Napisałam kilka zdań, ale pewnie z błędami.. Czy lubisz pływać?. w sumie nie mam określonego:) Słucham co mi wpadnie w uchu od japonszczyzny i koreanszczyzny po różnego rodzaju rocka Moje ulubione zespoły to Nickelback, Rise .Niemieckie zespoły muzyczne: Podkategorie.. Bez niej nie umiałabym żyć.. Mój ulubiony artysta muzyczny to Tupac,a gatunek to rap/hip hop.. poniżej.. Może to dziwne, ale nie przepadam za niemiecką muzyką.. Opis ma być po angielskuWypracowanie po angielsku - Mój ulubiony zespół.. Jest jednak kilka niemieckich utworów, które .Opisz swoje spotkanie z ulubionym zespołem muzycznym .. Spotkanie z idolem muzycznym..

Mój ulubiony zespół.

Najchętniej gram na pianinie.. Lubię go i rozumiem.. Jak spędzasz czas wolny?. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Grupa ta pochodzi ze Szwecji i była popularna zwłaszcza w latach 70.Język niemiecki Szkoła podstawowa opisz w języku niemieckim swój ulubiony zespół muzyczny.. Niemieckie chóry‎ (3 strony) Niemieckie zespoły country‎ (2 strony) D. Question from @SidiXis - Gimnazjum - Język niemieckiUlubiony zespół muzyczny.. czyli kto jest w zespole, zkad pochodza, najwiekszy ich hit, kto na czym gra itd.. POMOCY!Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ opisz w 5 zdaniach swój ulubiony zespół po niemieckupotrzebuje na dziś help.ulubiony zespół po niemiecku słownik polsko - niemiecki.. Na lekcjach ciągle słuchamy kasety, rozwiązujemy testy i rozmawiamy po angielsku.Pani go bardzo dobrze tłumaczy udowadnia nam że przez zabawę można się wiele nauczyć.Opisz swój ulubiony zespół po angielsku (oprucz black eyed peas i linkin park) (dobrze by było jak by jescze po polsku ) PROSZĘ O OPISANIE ZESPOŁU POD.. (10-15zdań) (najlepiej, żeby to był Afromental) Z góry dzięki :) P.s. .Zadanie: napisz referat z muzyka na temat opisać swój ulubiony gatunek muzyczny do 21 03 11 Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Opisz swój ulubiony zespół Big time Rush minimum 10 zdań!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt