Sprawozdanie roczne z pracy dydaktyczno-wychowawczej w przedszkolu

Pobierz

Pobierz cały dokument sprawozdanie.z.pracy.dydaktyczno.doc Rozmiar 64 KB: .. systematycznych zabaw i ćwiczeń rozwinęła się u dzieci sprawność manualna umożliwiająca podjęcie obowiązku rocznego przygotowania przedszkolnego, a następnie .Praca dydaktyczno-wychowawcza w grupie dzieci obejmowała realizację treści zawartych w programie wychowania przedszkolnego Trampolina "Hop do góry" wydawnictwa PWN.. Dzieci w większości są zdyscyplinowane na zajęciach i aktywne.. Troje 6-cio latków, dziewiętnaścioro 5-latków i troje 4-latków.. Zadania nauczyciela wspomagającego opierają się na udzieleniu wsparcia dydaktyczno-wychowawczego uczennicy posiadającej orzeczenie o .SPRAWOZDANIA, EWALUACJA, PODSUMOWANIA w przedszkolu • pliki użytkownika jo-chom przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Roczna analiza pracy wychowawczo dydaktycznej.doc, Sprawozdanie z pracy dydaktyczno wychowawczej 2.docx .. Zadania dydaktyczno-wychowawcze nauczyciela wspomagającego koncentrują się na udzielaniu wsparcia uczniowi posiadającemu orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na niepełnosprawność sprzężoną (słabe widzenie i niepełnosprawność intelektualna lekkiego .Rady pedagogicznej Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Bochni z dnia 04.03.2020 r. ANALIZA I WNIOSKI Z PRZEBIEGU PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZO-OPIEKUŃCZEJ I INNEJ DZIAŁALNOŚCI STATUTOWEJ PRZEDSZKOLA ZA I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 W GRUPIE V Wychowawcy: mgr Agata Gajewska, mgr Edyta Kostańska-Kostoń Charakterystyka grupy:Praca dydaktyczno-wychowawcza oparta była o podstawę programową dla przedszkoli i obejmowała treści zawarte w programie Nasze Przedszkole wydawnictwa - Mac Edukacja..

Wszystkie dzieci dobrze zaadoptowały się w przedszkolu.

W trakcie trwania II półrocza szkolnego nikt z dzieci nie dołączył ani nie zrezygnował z uczęszczania do grupy.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno -wychowawczej w I półroczu roku szkolnego 2020/2021 w grupie dzieci 3letnich Wychowawca: Edyta Kapelańczyk Grupa 3 latków "ŻABKI" liczy 8 dzieci: 4 dziewczynki i 4 chłopców.. 2.SPRAWOZDANIE Z PRACY DYDAKTYCZNO - WYCHOWAWCZO - OPIEKUŃCZEJ W I PÓŁROCZU W GRUPIE V - "Krasnoludki".. Chętnie uczestniczyły w proponowanych zajęciach zorganizowanych.. Stwierdzono, że kilkoro dzieci wymaga systematycznej pracy pod kierunkiem .zindywidualizowany, w związku z tym stosujemy różnorodne formy i metody pracy z podopiecznymi.. Praca dydaktyczno- wychowawcza obejmowała realizację treści programowych zawartych w programie "Razem w przedszkolu"Jolanty Andrzejewskiej i Jolanty Wieruckiej, który jest zgodny z podstawą programową i koncentruje się wokół dwóch kluczowych procesów, a mianowicie: procesu adaptacji w przedszkolu i .Plik SPRAWOZDANIE Z PRACY DYDAKTYCZNO(1).docx na koncie użytkownika barabell • folder sprawozdania,podsumowania • Data dodania: 21 cze 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Podsumowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej..

Wszystkie dzieci we wrześniu po raz pierwszy zaczęły przygodę w naszym przedszkolu.

Sześciolatki realizują program "Kocham przedszkole program wychowania przedszkolnego" wydawnictwa WSiP.Poniżej prezentujemy Państwu sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczej w grupie "Żabek" za I semestr 2020/2021 roku.. Do oddziału uczęszcza 16 dzieci, w tym 9 dziewczynek i 7 chłopców.. Seria "Tropiciele - Trzylatek" oraz "Tropiciele - Czterolatek".. Metoda oglądowa oparta na obserwacji i pokazie, pojawia się podczas wycieczek i oglądania ilustracji.. Grupa 4‑latki - Misie (więcej…)Rady pedagogicznej Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Bochni z dnia 04.03.2020 r. ANALIZA I WNIOSKI Z PRZEBIEGU PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZO-OPIEKUŃCZEJ I INNEJ DZIAŁALNOŚCI STATUTOWEJ PRZEDSZKOLA ZA I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 W GRUPIE III 4 i 5-cio latki Wychowawcy: mgr Katarzyna Cieśla, mgr Agnieszka ZającOpublikowano: 10 lutego 2020 roku.. Pracują w średnim i wolnym tempie, chętnie .SPRAWOZDANIE Z PRACY WYCHOWAWCZO- DYDAKTYCZNO OPIEKUŃCZEJ za rok szkolny 2014/2015 GRUPA 3,4 LATKI We wrześniu grupa liczyła 25 dzieci..

jest 4-latkiem.W swojej pracy stosuję różnorodne metody pracy dydaktycznej, są one dostosowane do możliwości dzieci.

W I PÓŁROCZU ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2019-2020.. Praca dydaktyczno -wychowawcza oparta była o podstawę programową dla przedszkoli i .sprawozdanie z pracy dydaktyczno-wychowawczej, SPRAWOZDANIA, EWALUACJA, PODSUMOWANIA.. Działania wychowawczo- dydaktyczne w tym semestrze .. Praca wychowawczo-dydaktyczna obejmowała realizację treści zawartych w programie, zatwierdzonym przez MEN, "Kocham przedszkole" wydawnictwa WSiP.. Ku Dziecku" autorstwa Barbary Bilewicz -Kuźnia i TeresyGrupa oddziału przedszkolnego liczy 7 sześciolatków i 10 pięciolatków.. Dzieci w zadowalającym stopniu potrafią dokonywać analizy i syntezy prostych wyrazów w tym wyróżniać, rozpoznawać i powtarzać głoski.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczej w II półroczu Grupa Żabek w roku szkolnym 2017/2018 liczyła 22 dzieci : 12 dziewczynek i 10 chłopców.. Stopień realizacji zadań dydaktyczno - wychowawczych.. W roku przedszkolnym 2020/2021 do grupy Żabek uczęszcza 25. dzieci 4 - letnich w tym jeden 5 letni chłopiec posiadający orzeczenie o kształceniu specjalnym.Roczna analiza pracy wychowawczo-dydaktycznej w grupie 6 latków Grupa III "Motylki" to 28 dzieci, w tym troje 5 latków..

(więcej…) Sprawozdania dydaktyczne Misie - I półrocze 2018/2019 Sprawozdanie z pracy wychowawczo-dydaktycznej Wrzesień'18-styczeń'19.

W ramach realizacji planu działań rocznych realizowałyśmy w pracy z dziećmi niżej wymienione cele: 1.Zapewnienie dzieciom lepszych szans edukacyjnych poprzez wspieranie ich ciekawości, aktywności i samodzielności, a także kształtowanie tych wiadomości i umiejętności, które są ważne w dalszej edukacji szkolnej.. Na początku roku szkolnego większość wychowanków została przebadana przez logopedę.. Zachęcamy, aby się z nim zapoznać.. Sprawozdanie z pracy dydaktyczno-wychowawczej 2.docx 64 KB; 5 lip 10 18:59; sprawozdanie z pracy dydaktyczno .Sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczej - w klasie III-.. i uczucia".. Charakterystyka grupy przedszkolnej.. Grupa 3-4 latki, W bieżącym roku szkolnym zajęcia rozpoczęło 15 dzieci; 3 chłopców i 12 dziewczynek.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno- wychowawczej za I półrocze roku szkolnego 2020/2021 w grupie dzieci 3-letnich "Motylki".Zespół Placówek Oświatowych Morska Kraina w Kołobrzegu 1 Sprawozdanie z pracy w grupie 4-latków "Marynarze" za I półrocze roku szkolnego 2011/2012 .. dla przedszkoli i obejmuje treści zawarte w programie wychowania przedszkolnego "Entliczek Pentliczek.. Zespól klasowy jest zróżnicowany pod względem emocjonalnym, intelektualnym oraz aktywnością i motywacją do nauki.. W PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM KLUB MALUCHA W BILCZY Nauczyciel: Małgorzata Skrzypczyńska.. Klasa III liczy 10 uczniów.. 2011/2012 Przedszkole Gminne w Skawie 1.. Stosuję trzy grupy metod: oglądowe, słowne i praktyczne.. Natomiast metoda słowna jest wykorzystywana w czasie słuchania opowiadania lub wiersza.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno- wychowawczej w I półroczu w grupie Ekoludki w roku szkolnym 2017/2018 Nauczycielki: Katarzyna Seroka Grupa Ekoludki liczy 25 dzieci.. Podstawowymi .SPRAWOZDANIE Z PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZEJ.. Głównym celem pracy w grupie była adaptacja dzieci do warunków przedszkolnych.Ponieważ w tym roku nie organizujemy zebrań z rodzicami w naszej zakładce publikujemy sprawozdanie z pierwszego półrocza.. Plan pracy miesięcznej jest pisany i realizowany zgodnie z możliwościami rozwojowymi podopiecznych w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt