Kontrolki w samochodzie audi

Pobierz

Nie moge sie doczytac co oznacza pomaranczowa kontrolka na wyswietlaczu duzy x w kole a to kolo w nawiasie.pali sie od czasu do czasu.. 15:05 Ciekawostki Moto.pl: szpitalna dokładność Audi, czyli nadwozie badane z dokładnością włosa; 12:00 Moto na moto: BMW CE 04.. Niski poziom sygnalizuje dzbanek z kropelką, a minimalny bagnet z kroplą w dolnej części.. Może to być np. symbol zaciągniętego hamulca ręcznego.. Opis wszystkich kontrolek jest w instrukcji obslugi.. Są takie, które zna każdy użytkownik auta, ponieważ widzi je na co dzień lub poznał je choćby na kursie na prawo jazdy.. prosze o odp.. Piotr Kozłowski 16.04.2012 15:15.. Ta kontrolka o tym przypomina.. Są jednak takie, których możecie nie znać.. Co oznaczająKontrolkę można spotkać w pojazdach, które nie są wyposażone we wskaźnik temperatury płynu chodzącego.. marko19845.Jan 19, 2022Możemy podzielić je na trzy grupy: czerwone - ostrzegawcze, pomarańczowe - informacyjno-ostrzegawcze oraz zielone - informacyjne.. czy posiada ktoś znaczenie wszystkich kontrolek w Audi A4 B6 na liczniku i co one oznaczają?. Włączony tempomat Kontrolki sygnalizują włączony tempomat.. Jesli nie masz w formie papierowej to tutaj jest link:Mam pytanie odnośnie kontrolek jakie zapalają się w momencie włączenia zapłonu na środku zegarów (te kwadratowe nad wyświetlaczem od termometru są 4 szt.)..

Klocki hamulcowe.Kiedy w aucie zapalają się kontrolki w kolorze czerwonym to znak dla kierowcy, że należy niezwłocznie zatrzymać auto.

W artykule: hide.. Włączony aktywny tempomatOct 23, 2020Jun 8, 2022Opublikowano 28 Czerwca 2011.. W dniu 28.06.2011 o 10:03, 'iareczek napisał: witam.. 2 Niewystarczające ciśnienie oleju silnikowego/ olej zużyty.. W przeciwnym razie może dojść do poważnej awarii, a niepoprawne działanie podstawowych funkcji jak np. hamulców może doprowadzić do wypadku.. Oto kilka porad.Przede wszystkim po to, aby informować kierowcę o tym, co aktualnie dzieje się z samochodem.. Nie zawsze też wiadomo, jak się zachować, gdy jedna z kontrolek nagle się zapali.. - Wyświetlające się na desce rozdzielczej ikony to istotne dla kierowcy informacje.. Warto jednak umieć odczytywać znaczenie poszczególnych kontrolek, bo dzięki temu nie będziemy mieli wątpliwości, jak się zachować, kiedy któraś nam się wyświetli, a prawidłowa reakcja pozwoli uniknąć .Kontrolki na tablicy wskaźników nie interesują szczególnie kierowców, dopóki któraś z nich się nie zaświeci.. O czym informują poszczególne ikony i jakie kroki należy podjąć po ich zapaleniu?Aug 27, 2020kontrolki czerwone - ostrzegają o poważnej awarii lub niebezpieczeństwie — gdy się zaświecą, z reguły powinno się zatrzymać auto kontrolki pomarańczowe - ostrzegają o awarii lub zagrożeniu — wymagana jest wówczas diagnostyka w serwisie kontrolki zielone - informują o włączeniu jakiejś funkcji auta.Jul 14, 2021Apr 4, 2022Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby..

3 Niewystarczające doładowanie akumulatora.Sep 30, 2020Kontrolki w samochodzie bez tajemnic | Poradnik ; Kontrolki w samochodzie bez tajemnic | Poradnik.

Znaczenie poszczególnych .Feb 25, 2022 Niski lub minimalny poziom oleju silnikowego.. U mnie wygląda to tak - rezerwa od paliwa - świeci światłem ciągłym - poziom płynu hamulcowego alternator i poziom płynu chłodzącego - wszystkie trzy miarowo mrygają.Sep 23, 2021Audi a6 co oznacza ta kontrolka.. Zimny silnik nie powinien być nadmiernie forsowany/maksymalnie obciążany zanim nie osiągnie optymalnej temperatury pracy.. znalazlem cos od hamulcy ale klocki maja po ok 1cm a hamulce bez zarzutu dzialaja.. 30 Sty 2011, 23:00..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt