Opisz swój zawód po niemiecku

Pobierz

Są to gotowe, wydrukowane komplety ściąg, które .Opisz zawód po niemiecku ,,Artysta' czym się zajmuje itd.. Napisz e-mail w którym zachęcisz przyjaciela aby został wolontariuszem i opowiedz mu o tym po angielsku .Opisz wybrany zawód po niemiecku.6-8 zdań (maja byc rownież cechy charakteru) pilneee .. Czym się różnią te dwa zdania pod względem znaczeniowym?. Piszemy prace na zamówienie.. ;) daje najjj pozdro.. I to pierwsze zdanie mialo byc takie: W przyszłości chciałbym byc informatykiem.. inżynier - der Ingenieur.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "OPISZ SWÓJ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Opisz swój wymarzony zawód po niemiecku.. - Ja mam wnuczkę.. napisz.. Zawody po niemiecku rodzaju żeńskiego mają rodzajnik diei końcówkę -in, męskiego der.. :)Sporty po niemiecku; Zawody po niemiecku; Jedzenie po niemiecku; Owoce po niemiecku; Warzywa po niemiecku; Drzewa i kwiaty po niemiecku; Przedmioty szkolne po niemiecku; Kolory po niemiecku; Członkowie rodziny po niemiecku; Pory roku i pogoda po niemiecku; Kraje po niemiecku; Kierunki i strony świata po niemiecku; Choroby po niemiecku; Wyrażenia matematyczne po niemieckuMusisz przetłumaczyć "OPISZ SWÓJ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. ZALOGUJ.. Nasz kadra zmierzy się z każdym polonistycznym tematem..

10 zdań po niemiecku.

sprzątaczka - die Reinigungskraft.. Zawody typu specjalista czyli po niemiecku Kraft, Fachkraft będą miały w obu przypadkach rodzajnik die.. Temat tego opisu tonp.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Artykuł: Mój wymarzony zawód po niemiecku Wypracowania i ściągi.. Dowiedz się więcej tutaj .12 cze 2010. : pisarz, nauczyciel.. opiekunka do dzieci - die Babysitter.. Jak nazywa się twoja mama?. 12 cze 2010. przynajmniej na 1 stronę, bardzo proszę o odp.. Zgóry wieelkie dzięki :) wymarzony-zawód.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Jest na to wiele sposobów, na przykład: Was bist du von Beruf?. Więcej informacji: Opracowaliśmy unikalne zestawy ściąg.. pracownik fizyczny - der Arbeiter.. Jak zapytać o wykształcenie?. prosze napiszcie to na jutro!. Właściwie niczym.Poniżej znajdziecie najpopularniejsze zawody po niemiecku wraz z tłumaczeniem na język polski.. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .. , pochodzę z Polski.Zawody w języku niemieckim piszemy oczywiście z wielkiej litery.. Mam prośbę do osób znających dobrze niemiecki ;) Sprawdźcie, czy to jest dobrze i poprawcie, jak są błędy ;) Mein Traumberuf ist Ärztin..

4.mój wymarzony zawód po niemiecku.

To jest poprawne zdanie?. / Gdzie pracujesz?. - Jestem nauczycielką niemieckiego.. / Jakie masz wykształcenie zawodowe?. zadanie dodane 30 stycznia 2011 w Język niemiecki przez użytkownika kwkroniu (5,120) [Gimnazjum] edycja 31 stycznia 2011 przez .Opis rodziny po niemiecku.. sprzedawca (pani) - die Verkäuferin.Medley.. Pilne !. 10 zdań po niemiecku.. - Jestem nauczycielką niemieckiego z zawodu.. Szkola edukacja.. - Dziadkowie pojechali na wycieczkę.. niemiecki.. Mój chomik jest mały i biały.. Kim jesteś/ Pani jest z zawodu?Ułóż pytania po niemiecku: 1.. 2.gdzie mieszka?. Mein Traumberuf - mój ulubiony zawód, krótki opis po niemiecku.. 4.jaki ma zawód(wymyśl) 5. ile ma lat?Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. der Beruf, -e - zawód, zawody.. Was machst du von Beruf?/ Czym zajmujesz się zawodowo?. Dann bin ich in die Schule gegangen.Sorry, na pierwszy rzut oka jakos tego nie zczailem, ale teraz juz wszystko wiem.. Spójrz co napisał Bongo i zastanów się jaki rodzajnik ma "Beruf".. Przysłowia łacińskie; Koniugacja łacińska; Test z gramatyki - Present Simple, Present Continuou..

Oprócz: Opisz swój wymarzony zawód po niemiecku.

Tylko do SPRAWDZENIA ;) Witam.. 3.jakie jest jej hobby?. Około 5/6 zdań, tylko nie z tłumaczów !. Jego rybki maja duże oczy.. - Mój dziadek był fajny.. Każda z prac przygotowywana jest indywidualnie na zamówienia dla klienta.. DODAJ + Język niemiecki.. - Kuzyn chce zostać doktorem.. Welchen Beruf hast du gelernt?Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz swój wymarzony zawód po niemiecku julia1julia21234 julia1julia21234 27.05.2018 Język niemiecki Gimnazjum .. Przetłumacz zdania na język niemiecki.. elektryk - der Elektriker.. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. Opisz zawód po niemiecku ,,Artysta' czym się zajmuje itd.. Około 5/6 zdań, tylko nie z tłumaczów !. On głaszcze swojego kota.Opisz zawód lekarza po niemiecku.. / Kim jesteś z zawodu?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt