10 zdań o swojej rodzinie po niemiecku

Pobierz

Tym razem przed wami 16 nowych przydatnych zwrotów po niemiecku.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "MYŚLEĆ O SWOJEJ RODZINIE" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.15 zdań o sobie po niemiecku.. Proszę napiszcie 15 zdań.. sama nie potrafię, a na pewno jest tutaj ktoś kto umiałby napisac to!. Do dzieła!napisz cv i 10 zdań o swojej rodzinie po niemiecku pilnee.. 2010-02-06 09:54:47 Poszę o pomooc.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.. Nie spędzamy aż tyle czasu razem, ale się kochamy.. NAPISZ 8 ZDAŃ O SWOICH PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ !. Moja rodzina jest miła i sympatyczna.. Question from @Dominik150802 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiUłuż zdania o swojej rodzinie po niemiecku.. Zobacz odpowiedź.. Dzięki zastosowaniu elementów grywalizacji, możesz szybko przekonać się, że nauka nie musi być nudna.Musisz przetłumaczyć "O SWOJEJ RODZINIE I PRZYJACIOŁACH" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Gern im Park laufen 5. fernesehn MOGEN 6.Gern schlafen Bardzo prosze o pomoc.Z góry dziękuję i prosze pośpieście się.. Question from @zauroczonykiss - Gimnazjum - Język niemieckiTemat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do matury radziłbym się tych słówek nauczyć!.

Reklama.Opis rodziny po niemiecku.

1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama klauduska16l klauduska16l 1.Meine Mutter heißt Maria.. ja mam 13 lat i chodze do 1 gimnazjum I MAM NA IMIE SZYMON mój brat ma 15 lat i chodzi do 3 gimnazjum interesuje się sportem I NAZYWA SIE MAREK mój tata ma 40 lat i pracuje jako mechanik samochodowy i ma własną firmę I NAZYWA SIE ZBYSZEK moja mama ma 40 lat i pracuje jako pracownik .Ja nazywam się Daniela i mam 14 lat.. Kończąc ten krótki wstęp zapraszam Cię do nauczenia się kilku słówek z działu rodzina po niemiecku.. Uczęszczam do gimnazjum.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.napisz wypracowanie o swojej rodzinie po niemiecku swój tekst z niemieckiego przetłumacz na polski.. Zaloguj się, by dodać komentarz.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "POMYŚL O SWOJEJ RODZINIE" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.PortWiedzy.pl - To multimedialna platforma edukacyjna umożliwiająca samodzielne zdobywanie oraz sprawdzenie swojej wiedzy.. Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Napisz 5 zdań po niemiecku o swojej rodzince.. będzie najj ;) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-09-09 20:12:47Musisz przetłumaczyć "POMYŚL O SWOJEJ RODZINIE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

2012-07 ...Napisz 10 zdań o swojej rodzinie po niemiecku.

.Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku Rozwiązanie: meine mutter hei t małgorzata und sie ist 40 jahre alt moja mama ma na imię i ma 40 latOpis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: "Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Zapraszam :-) Zanim jednak zaczniemy naukę nowych zwrotów i słówek .Napisz 10 (lub więcej) zdań o sobie i o swojej rodzinie po niemiecku.. Z góry dzięki .. napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPrzydatne zwroty po niemiecku.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "O SWOJEJ RODZINIE I PRZYJACIOŁACH" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Zadanie: napisz 10 zdań na temat rodziny Rozwiązanie:moja rodzina składa się z 4 członków jest tam moja mama, moj tata, moj brat i ja moja mama pracuje jako fryzjerka, moj tata jest muzykiem moj brat chodzi do szkoly i ma 15 lat kazdy w mojej rodiznie ma obowiazki nie mam dziadkow, poniewaz zmarli kilka lat temu mamy tez psa o imieniu max mieszkamy w duzym domu w warszawie ja i mj brat .Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela..

Ufasz swojej rodzinie?

Podobne pytania.. O rodzinie,o sobie,hobby,zwierzeta,cechy charakteru-forma listu.. 2012-12-23 13:16:23; Ufacie swojej rodzinie?. Napisać 15 zdań o sobie i o swojej szkole.. pomózce!. Uprzejmie dziękuję za czas poświęcony na udostępnianie tego postu dalej.Proste niemieckie zwroty dla początkujących: rozmowa o rodzinie.. W tej lekcji dowiesz się najważniejszych słów i wyrażeń, które będą ci potrzebne do porozmawiania/ opisu twojej rodziny po niemiecku.. -Mamie ( lat 34) [ 3 zdania]-Tacie ( 42) [ 3 zdania]-Siostrze ( 6) [ 2 zdania]Muszą byc użyte te sformułowania 1.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. agrestowyżelek7912 In meine Familie gibt es drei Personen - mich, meine Mutter und mein Vater.dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Napisz coś o swoim koledze po niemiecku(5-10)info.. zadanie dodane 19 maja 2011 w Język niemiecki przez ..

Wer ist das?Napisz 20 zdań o swojej rodzinie po niemiecku .

Zgodnie z obietnicą, w każdy piątek uczymy się niemieckich słówek i zwrotów niezbędnych w życiu codziennym.. napiszcie ze koncze nie Przedmiot: .. ale wręcz konieczna we współczesnej szkole.. Nauka w grupie może być fajna.. Jestem uzdolniona językowo - mówię po angielsku, niemiecku i francusku.. Opiszemy rodzinne zdjęcie i opowiemy coś o swoich bliskich.. 1,195 wizyt.. 36,646 wizyt.. o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .Opisz swoją rodzinę po niemiecku 2014-01-26 21:02:39 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41 Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku .. Kolejna porcja już dzisiaj na niemiecka-inspiracja.pl.. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. W tej lekcji wprowadzimy słownictwo i gramatykę związane z mówieniem o swojej rodzinie i sobie.. Fotografuję chętnie naturę.. 2009-02-16 17:28:58 Napisz 10 zdan po angielsku w czasie present simple o swojej rodzinie co robi mama codzinnie itp. 2012-09-18 16:32:04 napisz 5-6 zdan po niemiecku i je mi przedtumacz 2009-10-02 19:12:32Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. Opowiedz o sobie i swojej rodzinie po niemieckuLekcja 11 Moja rodzina Meine Familie.. Wielu rodziców nie może, bądź nie potrafi pomóc swemu dziecku, właśnie wtedy pomoc koleżeńska może się.Napisz o sobie,rodzinie,szkole, kolegach,zainteresowaniach i planach na przyszłośc .. 10 zdań o swojej rodzinie po niemiecku?. Platforma zawiera ponad 10 000 autorskich pytań oraz zadań podzielonych na 19 kategorii tematycznych.. Możesz także posłuchać .Musisz przetłumaczyć "MYŚLEĆ O SWOJEJ RODZINIE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. zadanie dodane 29 września 2010 w Język rosyjski przez .. 1 odpowiedź.. Na dzisiejszej lekcji nauczycie się słówek związanych z opisem rodziny i krewnych.. 1 1 Odpowiedz.. Nauczysz się słów i zwrotów, które pozwolą Ci porozmawiać po niemiecku o swojej rodzinie, a także zrozumieć, co ktoś mówi o swojej rodzinie.. +4 głosów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt