Sprawozdanie trzymaj formę

Pobierz

Szkoła Podstawowa w Hucie Tarnawackiej Koordynator programu Piotr Gozdek W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie z klasy VII i VIII a także inni ze Szkoły Podstawowej w Hucie Tarnawackiej wzięli udział w Ogólnopolskim Programie EdukacyjnymJun 22, 2021Oct 9, 2021Trzymaj Formę; Eko-pracownia; DBI 2019; Matematyka i tablety; MPotęga; #SuperKoderzy; Uczeń bezpieczny w sieci; O szkole.. SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROJEKTU "TRZYMAJ FORMĘ!". W ŚRODOWISKU SZKOLNYM SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.. W roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła kontynuowała swój udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym "Trzymaj Formę!".. Szkoła Podstawowa w Gieble realizowała w tym roku szkolnym program "Trzymaj Formę'.. Nasz Patron; Misja szkoły; Certyfikaty; Dyrekcja; Historia; Wydarzenia klasy IV - VIII 2020/2021; Wydarzenia klasy IV - VIII 2019/2020; Wydarzenia klasy IV - VIII 2018/2019;SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROJEKTU "TRZYMAJ FORMĘ!".. jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety.Sprawozdanie z realizacji "Trzymaj formę".. przy współpracy z Państwowym Powiatowym Inspektoratem Sanitarnym w Limanowej.. W przeprowadzonym konkursie na LOGO programu zwyciężyła praca Anity Kroenke z klasy VI "Trzymaj formę z warzywami i zdrowymi owocami"Office 365 Sprawozdanie z akcji "Trzymaj formę"..

- sprawozdanie z programu.

w roku szkolnym 2016/2017 (XI edycja) szkolni koordynatorzy programu powinni wypełnić ii wysłać online w terminie do 9 czerwca 2017 roku (piątek).Sprawozdanie z programu "Trzymaj Formę!". Organizatorami programu są: Główny Inspektor Sanitarny oraz Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców.SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROGRAMU "TRZYMAJ FORMĘ" w Szkole Podstawowej w Królewie.. współorganizowanym przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców.Sprawozdanie z realizacji programu "Trzymaj formę" w klasie 66 SP Sprawozdanie z realizacji programu "Trzymaj formę"w klasie 66 SP W ramach programu profilaktycznego "Trzymaj Formę" uczniowie klasy 66 SP Szkoły Podstawowej uczestniczyli w zajęciach, które miały propagować zdrowy tryb życia.PROGRAM "TRZYMAJ FORMĘ!". Kolejnym krokiem było poinformowanie uczniów oraz rodziców o przystąpieniu doSprawozdanie z działańprojektu "Trzymaj formę" propagującego zdrowy styl życia realizowanego w Szkole Podstawowej w Rzechcie w roku szkolnym 2013/2014.. Uczniowie zdobyli wiedzę na temat zasad zdrowego żywienia i roli .Trzymaj Forme!.

W tym roku szkolnym klasy 4, 5 i 6 brały udział w programie edukacyjnym "Trzymaj formę".

W programie uczestniczyło 31 uczniów z klas V-VI.. W II semestrze roku szkolnego 2007/2008 klasy V i VI szkoły podstawowej oraz klasy I - III gimnazjum przystąpiły do realizacji zadań w ramach II edycji Ogólnopolskiego Programu "Trzymaj Formę".. ARMII KRAJOWEJ W GOSTYNINIE Adres: 09-500 Gostynin ul. Ozdowskiego 2 Telefon: -24-235-22-67 fax: -24-235-22-67 email: strona www: Z REALIZACJI PROJEKTU 1.. Opublikowano 20 czerwca 2013 .. Celem programu "Trzymaj Formę!". Odsłony: 382 W ramach programu "Trzymaj formę" kl.7a i kl.7b w II półroczu roku szkolnego 2020/2021 realizowała projekt " Rola witamin w organizmie człowieka".Sprawozdanie z realizacji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj Formę!". Celem projektu jest zwiększenie świadomości dotyczącej wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie, propagowanie zdrowego stylu życia wśród młodzieży szkolnej w zakresie .Sep 30, 2021Sprawozdanie z realizacji programu "TRZYMAJ FORMĘ" Dziękuję Anna Płazińska koordynator programu w SP w Stożnem Szkoła Podstawowa w Stożnem rok szkolny 2014/2015 Spędzamy aktywnie czas ze swoją rodziną Co roku w naszej szkole odbywają się Dni Rodziny, na których uczniowie wraz ze swoimi rodzicami aktywnie spędzają wolny czas.Program edukacyjny "Nie pal przy mnie, proszę" Program edukacyjny "Znajdź właściwe rozwiązanie" Program edukacyjny "Trzymaj Formę!".

2019/20 W roku szkolnym 2019/20 nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do programu "Trzymaj formę!"

Indywidualne dyżury nauczycieli; Instrukcja rejestracji w dzienniku elektronicznym; Światowy Dzień Telefonu Zaufania dla Dzieci; Świetlica szkolna; Tańczące Jedynki Rok szkolny 2019/2020;SPRAWOZDANIE Z PROGRAMU "Trzymaj Formę"

  • mgr Danuta Nawrocka mgr Danuta Hofman
          • mgr Ewelina Krajczyk p. Ewa Franczak
3.. · druki do sprawozdania- pobierz Program edukacyjny "Wybierz Życie-Pierwszy Krok" · druki do sprawozdania- pobierz Program edukacyjny Moje dziecko idzie do szkoły Program edukacyjny "ARS, czyli jakSprawozdanie z realizacji projektu ,,Trzymaj formę" W roku szkolnym 2018/2019 klasy V, VI i VII naszej szkoły wzięły udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym "Trzymaj Formę!". Na szkoleniu zostały przypomniane poprzednie edycje programu oraz wskazówki jak zorganizować obecną edycje.. SPRAWOZDANIE Z X ŚWIATOWEGO DNIA TABLICZKI MNOŻENIA; Strefa Rodziców.. Rodzino, Trzymaj formę - to hasło przewodnie IX edycji programu, a jego główny cel to edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej i ich rodzin..

W przeprowadzonym konkursie na LOGO programu zwyciężyła praca Anity Kroenke ...Realizacja projektu "Trzymaj formę".

W tym roku do realizacji bardzo aktywnie włączyli się uczniowie gimnazjum Paula Jasińska, Julita .Program adresowany jest do uczniów klas V-VIII szkół podstawowych.. mgr Danuta Nawrocka mgr Danuta Hofman mgr Ewelina Krajczyk p. Ewa Franczak.. Na początku roku szkolnego przeprowadzili anonimową ankietę wśród swoich kolegów z klas 4, 5 i 6 , z której dowiedzieli się, że wielu z nich nie je pierwszego, a nawet drugiego śniadania, albo, zamiast .Apr 29, 2022SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROGRAMU "TRZYMAJ FORMĘ" w Zespole Szkół w Rzeczniowie .. Realizacja programu trwała od września do czerwca roku szkolnego 2012/2013..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt