Charakterystyka wybranego bohatera literackiego lub filmowego

Pobierz

2) Wygląd Zewnętrzny.. Niepozorny, mały chłopiec, który niespodziewanie pojawia się na środku pustyni, na .Napisz charakterystykę wybranego bohatera literackiego lub filmowego, którego nie opuściła nadzieja mimo piętrzących się przed nim trudności.. Jego rodzice zginęli gdy był jeszcze bardzo mały.. Napisz charakterystykę wybranego bohatera literackiego lub filmowego, którego nie opuściła nadzieja mimo piętrzących się przed nim trudności, tak z 5 zdań:) DAJE NAJ!. na podstawie tekstu gry i zabawy stanislawa lema wykonaj notatke .Wybacz Waćpanna, że z taką poufałością do Niej się zwracam, ale przecież Waćpanna narzeczoną moją jesteś przez los mi przeznaczoną i szczerze ukochaną.Na podstawie znanych Ci utworów tej epoki napisz charakterystykę wybranego bohatera literackiego 2010-12-30 21:58:15; Napisz zyciorys wybranego bohatera literackiego lub filmowego, ktorego doswiadczenia cie zaciekawily 2013 .Alek .. 2.OPIS WYGLĄDU ZEWNĘTRZNEGO (twarz,nos, oczy, wzrost,sylwetka,sposób poruszania się) 3.OPIS CECH CHARAKTERU I OSOBOWOŚCI ( charakter, osobowość, usposobienie,uzdolnienie,zainteresowania,poglądy) 4.Harry Potter to główny bohater powieści J.K Rowling pt. ,,Harry Potter i Zakon Feniksa".. Dom rodzinny często wpływa na nasz charakter, zachowanie, poglądy i nasze poczynania w dalszym życiu.. Szalony, ale dający oparcie i poczucie bezpieczeństwa - tak najkrócej określiłbym głównego bohatera filmu Życie jest piękne, oscarowego dzieła Roberta Benigniego.Napisz charakterystykę twojego ulubionego bohatera filmowego..

Napisz charakterystykę wybranego bohatera literackiego, komiksowego lub filmowego.

Pewnego wieczoru w lesie, gdy padał deszcz.. Antygona, będąca barwną postacią, została przez Sofoklesa opisana jako .Napisz charakterystykę bohatera filmowego.. Sam zaś wspiął się na gałąź.Napisz charakterystykę wybranej postaci literackiej, dowodząc, że warto ją ukazać w teatrze lub w filmie.. Ale nie zawsze, są wyjątki kiedy nie chcemy mieć nic wspólnego z domem.Napisz w zeszycie charakterystykę wybranego bohatera literackiego, komiksowego lub filmowego.. Plan Charakterystyki: 1) Przedstawienie Postaci.. ma byc duzo prosze pomozcie.Błagam.. ), który wyżej cenił świat wartości (np. honor, ojczyznę, rodzinę, naukę, miłość, dobro innych, naukę, nauczanie innych) niż korzyści materialne, wygodne, beztroskie, szczęśliwe życie, własne bezpieczeństwo czy zdrowie.Scharakteryzuj ulubionego bohatera filmowego.. Staś usłyszał ryk dwóch groźnych lwów.. 4) Ocena Postaci.Na początku mojej mowy przytoczę kilka faktów biograficznych, które przybliżą postać człowieka wyjątkowego - Marka Kotańskiego.Napisz charakterystykę bohatera literackiego, który Twoim zdaniem wykazał się odwagą.. który; -potrafił zmienić swoje życie -był dobrym przyjacielem -przekonał się, że nie warto być egoistą -poznał, co jest ważne w życiu -był patriotą :)Aby napisać taki tekst, musisz zacząć od przemyślenia, jakie skojarzenia budzi w tobie ta osoba - mogą one być różne: żywą osobę możesz lubić albo nie lubić, bohater literacki może być według ciebie ciekawy, nudny, godny naśladowania lub taki, którego wolałbyś .Kolejną sprawą jest to, że bohater wyróżniał się również sprytem, dowodem tego jest przygoda, w której Staś uratował życie swoje i Nel..

- Napisz charakterystykę bohatera filmowego.

Pozornie słaby, ale naprawdę bardzo silny.. z ciotką, wujem i kuzynem.. (bohater) urzeka nas (dobrocią) Przeraża nas (okrucieństwem) Emanuje (miłością) Budzi podziw (jego ofiarność) Cechował go… Odznaczał się… Charakteryzuje ją… Budzi sympatię czytelnika (bohater) Budzi sprzeciw odbiorcy (takie postępowanie bohatera) Niesłychanie filmowa postać; W filmie (teatrze) można by oddać takie jej cechy, jak…Zastanów się, czego właściwie wymaga ten temat - masz wybrać bohatera literackiego (a nie np. postać filmową czy rzeczywistą, historyczną!. Napisz charakterystykę bohatera utworu literackiego lub dzieła filmowego, który używa siły, by bronić słusznej sprawy.Napisz charakterystykę bohatera utworu literackiego lub dzieła filmowego, który używa siły, by bronić słusznej sprawy.. Głównym bohaterem opowiadania ,, Stary człowiek i morze " jest stary rybak Santiago.Napisz w zeszycie charakterystykę wybranego bohatera literackiego,komiksowego lub filmowego.. (Antygona) .. Moim zdaniem warto ukazać w filmie lub w teatrze historię bohaterki, która jest najbardziej wzruszającym przykładem tragedii greckiej..

Może to być charakterystyka statyczna lub dynamiczna.

Przywiązał linę do drzewa i kazał Karlemu wciągnąć Nel na górę.. 1 Zobacz odpowiedźNapisz charakterystykę wybranego bohatera literackiego lub filmowego ( może też być człowiek, którego znacie z. mediów ), którego nie opuściła nadzieja, mimo piętrzących się przed nim trudności.. 1.PREZENTACJA POSTACI (wiek, gdzie mieszka, gdzie się uczy (.. Jest to chłopczyk zamieszkujący asteroidę B-612, który przybył na Ziemię i pojawił się na Saharze , gdzie spotkał pilota uszkodzonego samolotu.To mały chłopczyk dość szczupły o kręconych blond włosach.Napisz w zeszycie charakterystykę wybranego bohatera literackiego, komiksowego lub filmowego.. (minimum 150 słów) Trwa ładowanie listy zadań .Napisz w zeszycie charakterystykę wybranego bohatera literackiego komiksowego lub filmowego może być to charakterystyka stanowcza lub dynamiczna 1 Zobacz odpowiedźBohater był bardzo miłym, serdecznym, wesołym chłopcem.Był bardzo odważny, bo nie bał się przyjść do obozu wroga, chociaż wiedział, że jest ich więcej, są silniejsi i szybsi.Ernest nie był nieśmiały, miał swój honor i ambicję.Był uczciwym i sprawiedliwym człowiekiem.Był zwykłym szeregowcem, ale kochał plac jak własny dom.Chętnie wykonywał rozkazy kolegów, bo wiedział, że to jego obowiązek.Za swoją "małą ojczyznę" gotów był oddać życie.Nemeczek .Bohaterem literackim, który mnie zainteresował swoją wyjątkowością jest główny bohater książki Antoine de Saint-Exupery czyli Mały Książę..

Autor: Robson525, 2013-03-05 17:51:46 Dodaj do: Krótko opisz przemianę wybranego bohatera literackiego lub filmowego.

Harry uczęszcza do Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart.Charakterystyka bohatera literackiego.. KL 7 Uwaga to nie ma być postać z lektury którą przerabialiśmy.. Question from @Artekchlebny - Szkoła podstawowa - PolskiCharakterystyka wybranego bohatera literackiego (którego wyjątkowo cenie lub nie lubię).. Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. O kim mogę to napisać?. Postać literacka, którą zawsze darzyłam dużą sympatią, a nawet mogę powiedzieć- ceniłam i podziwiałam, to Mały Książe Antoine'a De Saint-Exupery.. Moje pomysły: Janosik, Robin Hood, Spiderman, Batman.bohater-literacki zadanie dodane 3 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika aniarolla89 ( -970 ) [Szkoła średnia] edycja 3 grudnia 2010 przez użytkownika -KaI-Zadanie: scharakteryzuj bohatera literackiego lub filmowego, którego nazwałbyś mądrym uzasadni swoją opinie opisując jego postępowanie Rozwiązanie: alan rickman alan rickman gra jako profesor severus snape alan sidney patrick rickman to uznany5.. Jest to młody, czternastoletni czarodziej.. To z niego wynosimy maniery, nawyki i tradycję.. Trezba mi to na.. - MidBrainartNapisz w zeszycie charakterystykę wybranego bohatera literackiego komiksowego lub filmowego może to być.. - MidBrainartCharakterystyka wybranego bohatera literackiego, czy dom rodzinny go zmienił?. Niezbyt atrakcyjny, ale pełen uroku.. Pomożecie .. Wybierz taką postać, która ulega przemianie wewnętrznej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt