Test sprawdzający znajomość lektury charlie i fabryka czekolady

Pobierz

a) stróżowaniem w fabryce b) produkcją tubek pasty do zębów c) produkcją czekolady d) choinkami e) nwm 3) O co .Roald Dahl, "Charlie i fabryka czekolady" - chociaż nad tym quizem unosi się słodki zapach czekoladowych wyrobów, to jednak przejść go zwycięsko nie będzie wcale łatwo.. 10 punktów za dobrą odpowiedź, 0 za złą odpowiedź.. blocked zapytał(a) 22.07.2016 o 13:01: 1.. Brakuje odpowiedzi.. 1) Jak ma na imię główny bohater, właściciel fabryki?. c)sześcioro dorosłych + dziecko.. Ile lat miał dziadek Joe?. Dorota 6 lat temu.. Kiedy szedł do pracy w sklepie.. #charlieifabrykaczekolady #roalddahl #lektury #lekturyszkolne.Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury "Jacek, Wacek i Pankracek" M. Jaworczakowej.. Wyświetlony: 70529 razy Test z lektury "Czarne Stopy" S. SzmaglewskiejTest z lektury charlie fabryka czekolady Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki Roalda Dahla ''Charlie i Fabryka Czekolady" lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Wskaż te cechy świata przedstawionego w utworze, które mają charakter konwencjonalny, typowy dla sielanki.. b. W drodze do i ze szkoły.. c)w fabryce pasty do zębów.. Rozwiąż test zawierający 17 pytań i przygotuj się do lekcji.test sprawdzający znajomość lektury kamienie na szaniec z odpowiedziami.pdf (22 KB) Pobierz.. Tagi #charlieifabrykaczekolady #roalddahl #lektury #lekturyszkolne Inne tryby testu..

1p.Test z lektury: "Charlie i fabryka czekolady".

Tu możesz się sprawdzić!. Lektura "Charlie i fabryka czekolady" jak każda dobra książka.. Anderson Bucket Gloop Następne.. Z powodu pożaru.W fabryce czekolady c. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.. Przewiń.. 9787 Obserwuj autora.. Autorem książki "Charlie i fabryka czekolady" jest: "Charlie i fabryka czekolady"_TEST Z LEKTURY_Klasa 4.. Legenda o świętym Aleksym.Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady" R. Dahla Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury "Charlie i fabryka czekolady" R. Dahla.. 2009-07-06 18:01:12; Jak sie nazywała ta parodia ,, Charlie i fabryka .Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.. Kamienie na.. Scharakteryzuj wzorce sentymentalnych kochanków.. Podobne pytania.. Niektóre lektury są obowiązkowe, inne omawiane w programi rozszerzonym.a) pięć b) siedem c) trzy d) dziewięć.Test zawiera 14 pytań.. a) Fredy b) Willy c) Brody d) Matt 2) Czym zawodowo zajmuje się tata Charliego?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Sprawdź swoją wiedzę.. Wybierz i zakreśl właściwą odpowiedź.. Nie każdy jest przyjacielem - plik pdf.. Co rodzina Bucketów jadała na kolację?. Powiązane z testem.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. #jankomuzykant #henryksienkiewicz #lektury #lekturyszkolne..

Sprawdź, ile pamiętasz!Test z lektury: "Charlie i fabryka czekolady".

dacie rade pozytwynie napisac sprawdzian wstepny ze znajomosci lektury.Test ze znajomosci lektury Dywizjon 303 Arkady Fiedlera.. Sprawdź swoją znajomość lektury.. Test zawiera 17 pytań.. 2010-10-09 16 .Jesteś tutaj: Home BIBLIOTEKA Znajomość lektur szkolnych - testy Testy z lektur szkolnych W najbliższym czasie ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ Tagi: Charlie i fabryka czekolady , czytanie ze zrozumieniem , ćwiczenia do lektur , endorfiny , hormon , quiz , Roald Dahl , rozwiązanieCykl lekcji do lektury Charlie i fabryka czekolady.. Charlie i fabryka czekolady?. Z powodu wyjazdu.. szaniec - pytania i odpowiedzi.. Pisał o Urszulce: Wielkieś mi uczyniła pustki w domu moim.Latarnik test z treści.. W tym dziale zbieramy odnośniki do testów lektur z liceum.. Kto opowiedział Charliemu .z lektury: "Charlie i fabryka czekolady" - Test.. Jak dobrze .z serwisu Chomikuj.pl oraz wyswietlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.. Rozwiąż test!CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY - Test.. Lektura "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" Cz. Centkiewicz, test.. Z powodu powodzi.. c)dziadek George i babcia Józefina.. Kto jako pierwszy znalazł "ZŁOTY TALON"?. Kiedy szedł po zakupy.. Jego dziełami są m.in. "Dziady" i "Pan Tadeusz".. Dodaj do ulubionych.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Skomentuj ...Quiz - Test z lektury ,,Charlie i fabryka czekolady''.

Olbrzym .. tworzymy własne książki - projekt edukacyjny - plik pdfPobierz plik quiz_z_lektury_charlie_i_fabryka_czekolady już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. Test z lektury Charlie i fabryka czekolady Roalda Dahla.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki Roalda Dahla "Charlie i Fabryka Czekolady" lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Podobne pytania.. a) Jest drwalem b) Jest kierowcą zawodowym c) Jest złotą rączką, czyli robi wszystko d) Nakłada nakrętki na tubki pasty do zębów 3) Jak Charlie dostał złoty bilet?Dokończ zdanie.. Korzystanie z witryny oznacza zgode na ich wykorzystywanie.. Test znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 5 2,8 (2009-06-01) Test sprawdzający znajomość treści lektury pt. "Opowieści z Narnii".Internetowa znajomość - plik pdf Załącznik nr 12.. Z powodu szpiegów.. a) August Gloop b) Charlie Bucket c) Veruca Salt d) Violet Beauregarde e) Mike Teavee 2) Czym zajmuje się ojciec Charliego?. W fabryce obuwia 2.. Charlie przechodził koło fabryki Wonki?. Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.. Sprawdź, ile pamiętasz!Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady" - wersja 2.Opis: Ćwiczenie do lektury "Charlie i fabryka czekolady" - Test sprawdzający znajomość lektury..

Krótki test sprawdzający znajomość lektury Henryka Sienkiewicza - Jano Muzykant.

Przedstaw przemiane wewnetrzna, jaka dokonala sie w Raskolnikowie.. Odwołaj się do sielanki Laura i Filon Franciszka Karpińskiego oraz do obrazów epoki.. Charlie i fabryka czekolady - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #popularni autorzy, #charlie i fabryka czekolady 2623 x, 2016-01-07 16:20:22Zobacz quiz: "Charlie i fabryka czekolady" Roald Dahl.. Autorem książki "Charlie i fabryka czekolady" jest: Preview this quiz on Quizizz.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!Quiz - QUIZ Z LEKTURY "CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY" - Część I. blocked zapytał(a) 17.04.2016 o 10:55: 1.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Rozwiąż test.. 1) Jak nazywał się główny bohater lektury ?. Rozwiązanie.. Andrzej Maleszka, Magiczne drzewo.. Udostępnij.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Jądro ciemności - Joseph Conrad .Rozwiąż test zawierający 16 pytań i przygotuj się do lekcji.. Charlie i fabryka czekolady Opracowanie: Katarzyna Bandulet Scenariusz - plik pdf.. A. kończy się krwawą zemstą.. c)w niedużym domku na skraju miasta.. Mikołajek - test znajomości lektury.Roald Dahl, "Charlie i fabryka czekolady" - test z lektury.. c)dziadek George i babcia Georgina.. Z powodu bankructwa.. Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" autorstwa Cz. Centkiewicza.. Z powodu bankructwa.. B. kończy się szczęśliwie.. Rozwiąż test zawierający 17 pytań i przygotuj się do lekcji.Test z lektury: Charlie i fabryka czekolady - Roald Dahl; Alicja w Krainie Czarów - test z lektury - Lewis Carroll; Test z lektury: Alicja w Krainie Czarów - Lewis Carroll; Lektury szkolne - liceum..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt