Jak zastąpić słowo był

Pobierz

Lubić.. Wszystko, co robił, służyć miało, i służyło, jednej naczelnej spraw.. Dziecko jako odbiorca reklamy.. Pomożecie?Zamiast zdania: Piotrek był leniwy, rozpieszczony i samolubny Można napisać: Cechował go egoizm i lenistwo.. Pisze charakterystyke Chodzi o to jak był ubrany?. Wykryj problemy z treścią.. Język polski; Historia; Biologia; Geografia; Język angielski; Wiedza o społeczeństwie; Fizyka; Chemia; Język niemiecki;Jak inaczej zastąpić słowo góry.. Słownik wyrazów bliskoznacznych do słowa byłale masz też powtórzenie 'chłopiec' i dobry .. More Questions From This User See All.wytrzymać, wyżyć, zachować się, zostać » w odniesieniu do wieloletnich pamiątek dochować się, dotrwać, ostać się, pozostać, przechować się, przetrwać, przetrwać próbę czasu, przetrzymać, uchować się, utrzymać się, wyżyć, zachować się, zostać » w kontekście stania w miejscu nie ruszyć się z miejsca, pozostać, siedzieć, stać jak wryty, tkwić,Tak szerokie pojęcie, jakim jest literatura, można zastąpić w taki oto sposób: • piśmiennictwo danego typu, • zbiór dzieł literackich, • dziedzina słowa pisanego, • twórczość w materiale słowa, • pisarska dziedzina sztuki, • beletrystyka (nie zawsze), • proza, dramat, liryka, • dorobek literacki.. «zamienić coś na coś innego lub kogoś na kogoś innego» 3.. Odznaczał się on również wrażliwością..

Jak zastąpić słowo "był"?

Parafrazuj zdania w edytorze online i dowiedz się, jak wyjątkowa jest twoja nowa treść.. Wszyscy go kochali lub np.ktoś [Ania,Basia] go kochała.Jakim słowem mogę zastąpić słowo był ?. Livka1472005 Jest przystojnym wysokim mężczyzną .. to: BYŁ polskim poetą epoki renesansowej oraz tłumaczem.. - To zadanie było niewymagające.. Wiele osób tak mówi: był lekarzem z zawodu, pisarzem z talentu, opiekunem i wychowawcą z powołania.. Przydatne zwroty.. Nie za prosty, bo to ma świadczyć o WYŻSZYM wykształceniu, więc stylistyka szkolnych wypracowań odpada.. mistrzu8 Charakteryzował się wysokim wzrostem oraz byciem przystojnym .. «przejąć czyjeś obowiązki» 2.. Nie za skomplikowany, bo to wcale nie świadczy o inteligencji autora.. W naszym słowniku synonimów języka polskiego dla słowa został znajduje się łącznie 1 synonim.. Question from @Zanetamajcher1 - Szkoła podstawowa - Polski Niespotykana (#nigdywżyciu) sytuacja Nie wiem czy zdarzyła wam się już kiedyś taka (oczywiście ekstremalnie rzadka) sytuacja, w której powiedzieliście do swojego dziecka "nie".. Synonimy te podzielone są na 5 grup znaczeniowych.. Jak inaczej zastąpić słowo jest.. I tutaj z łatwością znajdziemy inne bardziej interesujące przymiotniki, czy moje ulubione idiomy: This task was undemanding..

LubićJak zastąpić słowo "był"?.

"Nie,.czym zastąpić słowo musisz czym zastąpić słowo musisz .. Nasz słownik synonimów działa zarówno na komputerach pc jak i urządzeniach mobilnych takich jak: słownik synonimów na smartfona, telefon, tablet.Słownik wyrazów bliskoznacznych do słowa został.. Question from @kujon300 - Szkoła podstawowa - Polski.. Przykład takiego tekstu znajduje się w dziale .Temat: Jak zastąpić słowo w tekście tytułem aktualnej strony?. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.. Czy o co ?. Były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan, Jacek Rozenek trzy lata .Jakim słowem można zastąpić słowo nudny?. Przydatne zwroty.. to jest na pewno [pagetitle] ?. nie może być tak : chlopcem.Chłopiec .. Nazwa * Email *Były Mąż Rozenek dramatycznie walczył o życie: Rodzina miała się ze mną pożegnać.. Wciskamy klawisz Alt i przytrzymując go, klikamy na słowo, które chcielibyśmy zastąpić, na .Jest to najbardziej podstawowe słowo, którego używamy mówiąc, że o rzeczach przychodzących nam z łatwością, jak projekty czy zadania.. zamiast np. był niski to miał niską postawę ; D jak pomogłam to liczę na naj ; ))W naszym słowniku synonimów języka polskiego istnieje 7 wyrazów bliskoznacznych dla słowa był.. Warto sięgnąć po synonimy, jednak nie każdy będzie pasował wszędzie, aby zachować sens.. Więc chyba wiesz o co chodzi.. Mi się zdarzyła..

Jak inaczej zastąpić słowo jest?..

Cechowała go wrażliwość.. Zależy w jakim kontekście, bo jeżeli np.był na rogu, to możesz napisać znajdował się na rogu.. Każde zdanie może wynikać z poprzedniego.Lista słów i wyrażeń podobna do słowa był: był blondynem, był też, był właścicielem domu, była, była członkinią grona, Była Jugosłowiańska Republika Macedonii, byłby zdolny, było, było to, było w planach, było zamierzone, były, były mąż, były prezydent.. Opublikuj zaktualizowaną treść.. Przepisz zdania.. Najczęściej spotykane wyrazy bliskoznaczne do słowa nudny to: banalny, mało oryginalny, beznamiętny, powszedni, drętwy, męczący, nudziarski, suchy, arcynudny, monotematyczny, bezbarwny, jednostajny, nijaki, przegadany, zdawkowy, mdły, pospolity, bez życia, niezajmujący, usypiający, nużący, prozaiczny, nieinteresujący, …Word: znajdowanie synonimów.. Można go zastąpić choćby: znajdował się, istniał, egzystował lub trwał.Jak zastąpić słowo BYŁ?. Ja bym to wszystko napisała tak : Chłopiec ten miał bardzo dobre cechy charakteru .jeżeli chodzi o czasownik to : był- został, stał się, istniał, trwał, znajdował się, żył jeśli chodzi o wygląd to : charakteryzował się, odznaczał się, cechował się, odznaczała go ., synonimy do tego trudno znaleźć ale jakieś są ; ).. ale postaraj się tak układać zdania żeby nie było słowa "był" .Zamiast był wesoł to posiadał poczucie humoru..

Powtarza mi się słowo BYŁ.

w takich nawiasach?. sylwia123398.. Patrz: Najczęstsze błędy (Język rodem z przedszkola).. Nie wiem jak to zastąpić.. proszę o szybką odpowieć nawet bez sensowną musze się tego dowiedzieć ponieważ inaczej dostane jedynke.Wyrazy bliskoznaczne do słowa był Najbardziej znane wyrazy bliskoznaczne do słowa był to: cechował się , żył , trwał , egzystował , znajdował się , wyróżniał się , istniał , .. .W naszym słowniku znajdziesz wyrazy bliskoznaczne, którymi możesz zastąpić inne, często wcześniej już używane słowo, pozostawiając znaczenie i zachowując sens przekazu.. «stanąć przed kimś i uniemożliwić mu przejście» zgłoś uwagę Popularne słowa behawioralny m.in. z powrotem w ogóle androgeniczny co najmniej szwagierka średnio zaawansowany kokietować lawirantkaDostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Jak zastąpić słowo była był ?, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.. Przyznaję się do tego i poddaje surowej ocenie.. ;d właśnie uczestniczył jeżeli w jakimś miejscu to np. znajdował się a jeśli o ubiór to np. był ubrany w .. Chodzi bardziej o to jaki był z charakteru Reklama Odpowiedź 4.0 /5 214 anusia371Czym można zastąpić słowo była ?. Określ, które słowa, wyrażenia i zdania należy przepisać.. bo jak tak to, to jest gotowe pod shortcode.. Wklej treść z artykułu lub strony internetowej, którą chcesz przepisać.. teraz wystarczy ze dopiszesz to do functions.php skorki (lub przerobisz na plugin) i bedzie ci w locie zamieniac: add_shortcode('pagetitle', 'pagetitle_shortcode');Czyli jak zamienić przekaz negatywny, na przekaz pozytywny, pozostawiając oryginalny sens wypowiedzi.. BYŁ osobą niezwykle wykształconą, oczytaną, dużo podróżował po Europie.. Odpowiedź.. Sporo zależy od kontekstu wypowiedzi oraz poszczególnych zdań.. Trzeba kombinować, jeśli to dłuższy tekst, nie trzeba w każdym zdaniu pisać on.. a zamiast był możesz napisać tak : Cechą [imię chłopca] była również wrażliwość.. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.. Wymagane pola są oznaczone * Komentarz.. Tagi dla synonimów słowa był: synonimy do słowa był, synonimy do wyrazu był, wyrazy bliskoznaczne do słowa był, inaczej był, inne określenia słowa był.rozwiązane Czym można zastąpić słowo był?. Chcę napisać zdanie: Był również kochachy.. edyta102.. Data utworzenia: 26 czerwca 2022, 15:00.. Język polski.zastąpić Słownik języka polskiego PWN* zastąpić — zastępować 1.. Aby z niego skorzystać, otwieramy wybrany dokument.. Przedmiot.. Jak zastąpić słowo "był"?. Wszyscy dobrze znamy historię globalnej wojny - wojny, która nigdy nie powinna była mieć miejsca, której chciała garst..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt