Cytaty o miłości do dziecka

Pobierz

"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.".. "Kiedy patrzysz w oczy swojej matki, wiesz, że to najczystsza miłość, jaką możesz znaleźć na tej ziemi.. *** Michał Anioł "Kobieta wybaczy Ci wszystko, oprócz jednego: że jej nie kochasz.". Dante Alighieri *** "Człowiek, który.Apr 21, 2021Feb 2, 2022Jun 1, 2022Dzieciństwo pełne miłości pozwala przeżyć połowę życia w tym zimnym świecie.. "Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona" -Marguerite Duras "Nie oczekuj, że twoje dziecko będzie takie, jakim ty chcesz, żeby było.. Nie ma w tym nic dziwnego.. ""Miłość jest skrzydłem, które ten dał człowiekowi, aby ten mógł wzlecieć do Niego.". (Dorothy Parker) Od dzieci można się wiele dowiedzieć.Strona Główna > Związki > Pozostanie w nim poczucie smutku, zaniedbania, odrzucenia.. Wraz z nadejściem dziecka życie nabiera nowych barw i staje się bardziej znaczące.. Zofia Kossak-Szczucka Bycie matką to postawa, nie więź biologiczna.. Możemy zaspokoić wszystkie fizyczne potrzeby dziecka, jeśli jednak nie będzie ono obejmowane, nie wyrośnie na zdrową osobę.. Przez jego oczy Pan patrzy na nas i ocenia działania.. Największym darem Boga dla człowieka jest dziecko.. "Helen Keller 2., "Kiedy kogoś kochasz, Kochasz całą osobę, taką, jaką ona jest, a nie taką, jaką byś chciał.. Musset Cytaty o miłości - do.Jun 2, 2021te piękne cytaty pomagają dzieciom zrozumieć emocje miłości i to, jak ważne jest życie..

44 słodkie cytaty o miłości - dla dziewczyny i chłopaka.

"najlepszych i najpiękniejszych rzeczy na tym świecie nie można zobaczyć ani nawet usłyszeć, ale trzeba je odczuć sercem.. Ten jest dla ciebie, mamo!. May 27, 2022Najpiękniejsze cytaty o miłości do dziecka Poniższe cytaty traktują nie tylko o tym, jak bezgraniczna potrafi być miłość rodziców.. "Dzieci nie liczą czasu, toteż wystarczy im go na gruntowne obserwacje.".. Phil Bosmans.Oct 10, 2020Memy o tematyce: psytulanie, lovsy, cytaty o miłości, aforyzmy, sentencje, mem, psytul, przytulanie, psytul mnie, memy, cytaty, uczucia, przytul, przytul mnie .. Oto kilka cytatów, aby uczcić miłość, jaką córki czują do swoich matek.. "Czcij ojca swego i matkę swoją, aby długo trwały twoje dni w ziemi, którą Pan, Bóg twój, da tobie.". - Marek Michalak "By lepiej opanować sztukę wychowywania dzieci, powinniśmy być otwarci na ocenę tego, co nasi rodzice robili dobrze, a które ich metody zmienilibyśmy na lepsze.. (Bill Cosby) Najlepszym sposobem, aby utrzymać dzieci w domu, jest dobra atmosfera i spuszczenie powietrza z opon.. "Feb 12, 20211 day agoI choć są z tobą, to nie należą do ciebie.. Mówi się, że córki są najlepszymi przyjaciółkami matki.. Kiedy pragniesz napisać lub powiedzieć coś pięknego do ukochanej osoby, może brakować ci słów..

Pięknym uzupełnieniem będą trafne cytaty.

(Jodi Picoult) Dziecko pragnie mieć psa, by go kochać, dorosły - by czuć się kochanym.. ""Miłość rodziców do dzieci nie polega na ciągłym dawaniu prezentów - prawdziwa miłość oparta jest na zrozumieniu i konsekwencji.". (Kahlil Gibran) Ojcostwo to udawanie, że najlepszym prezentem, jaki dostałeś, jest mydło na sznurku.. Od zakupów, plotek po dzielenie się kobiecą więzią, duet matka-córka jest najlepszy do znalezienia.. Choćby nie wiem co się stało, choćby nie wiem jak bardzo własne dziecko cię zawiodło, zraniło, to i tak będziesz je kochać ze wszystkich sił.. (Andrzej Majewski) Mądrością dziecka jest ufność.Mar 3, 2022Cytaty o miłości do dzieci .. 44 słodkie cytaty o miłości - dla dziewczyny i chłopaka.. (Paul Jean) Dzieci myślą z mózgiem szeroko otwartym; dorastanie, jak zdążyłam zaobserwować, polega tylko na stopniowym zamykaniu go.. Madonna Matka, jak Pan Bóg, może kochać wszystkie swe dzieci, każde z osobna i każde najwięcej.. "Dzieci, bądźcie posłuszne rodzicom we wszystkim; albowiem Pan ma w tym upodobanie.. Dlatego cytaty o dzieciach są tak serdeczne i bliskie każdemu.Ciało potrzebuje pożywienia, a dusza - miłości.. Odpowiadają ludzie, którzy tę cnotę opanowali niemal do perfekcji..

Ta miłość jest jedną z najpiękniejszych miłości.

Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba.. "Pozostań dzieckiem, aby cię zawsze mogły kochać twoje dzieci" -przysłowie estońskieCytaty O Miłości Ojca Do Dziecka.. Algernon Charles Swinburne"Dziecko najwięcej miłości potrzebuje, wtedy gdy najmniej na nią zasługuje.". Wydobądź wino i ser z .Jest na świecie taka miłość, która jest bezinteresowna i najprawdziwsza ze wszystkich - to miłość matki do dziecka.. Andrzej Majewski *** "Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.". Mnie też ich czasem brakuje.3 days agoWarto je zbierać w pięknych fotoksiążkach tak, aby miało na zawsze niezapomnianą pamiątkę.. Wszystko, co osiągnięte tresurą, naciskiem, przemocą, jest nietrwałe, niepewne, zawodne.Rodzina i dzieci cytaty, aforyzmy, przysłowia from "syn nie jest sędzią swojego ojca, ale sumienie ojca jest w swoim synu ".Dzieci uwielbiają cytaty dla mam od córek.. Przestawione aforyzmy mówią także o darach, które rodzice otrzymują w zamian za swój codzienny trud i poświęcenie.. Pomóż mu stać się sobą, a nie tobą.".


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt